Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy ciężko jest odzyskać odszkodowanie ?

Czy ciężko jest odzyskać odszkodowanie ?

Chciałbym uzyskać zadośćuczynienie, ale nie bardzo w tych sprawach mam wiedzę. Szukam kogoś jakiejś firmy, która dobrze zna się na tych sprawach, ma swoich adwokatów i skutecznie pomaga. Czekam :)

PucH2

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o zadośćuczynienie to pomogła mi ta firma http://www.happyend24.pl. Warto skontaktować się z nimi, przedstawić sprawę, bo są naprawdę skuteczni. Sam korzystałem i też z polecenia.

Lupusx

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowań to na pewno razem z jakąś profesjonalną firmą. Nie do końca byłem przekonany w swoim przypadku do płacenia komuś, bo myślałem, że jednak za nic. Ale już teraz wiem, że nie udałoby się wywalczyć tak dużej kwoty, więc p prostu opłaca się. Taka opieka i pomoc jest bardzo ważna.

Laleczk23

Posty: 11

 
Popieram. I też polecam działać z firmą, bo odzyskiwanie odszkodowań to daleka droga, bez doświadczenia szanse są marne. Nasza sytuacja po wypadku była podobna, więc naprawdę nie warto samemu.

Dosti

Posty: 14

 
Inaczej być nie może, tylko koniecznie jak najszybciej dzwoń i umawiaj się do tej kancelarii odszkodowawczej. Wywalczysz kwotę, jaką będziesz chciał. Samemu na pewno nie dasz rady. W takich sprawach nie liczą się ze zwykłym szarakiem :(

grubyB

Posty: 12

 
Im szybciej tym lepiej. Samemu można niestety wiele błędów popełnić jeśli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniami. Mnie uświadomiła pod tym względem pani adwokat, więc jak już jest sprawa, najlepiej od razu udać się po fachową pomoc. Pozdrawiam.

wiwuss

Posty: 9

 
Tak to dobra kancelaria odszkodowawcza, sam miałem z nią styczność i szczerze polecam. Bardzo miła obsługa i oczywiście skutecznie i tak jak liczyłem. Pomoc profesjonalna, dlatego polecam.

Black_Riot

Posty: 2