Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

outsourcing księgowość kraków

outsourcing księgowość kraków

Czy zna ktoś jakieś doświadczone i niedrogie biuro rachunkowe w Krakowie? Do kogo się zgłosić w temacie kadr i płac? Zależy mi na kompleksowej obsłudze tego typu, czyli sporządzanie list płac, zakładanie akt osobowych, sporządzanie świadectw pracy...po prostu wszystko ;-)

labuh

Posty: 6

 
Może skontaktuj się z biurem ze strony biuro-rachunkowe-vat.pl. Oni mi ostatnio pomogli z rozliczeniami z PIT-a. Szybko, wręcz ekspresowo przygotowali deklaracje. Wszystko przeszło przez US bez problemów. Sympatyczny kontakt, niewygórowane ceny. Cześć!

grzes3345

Posty: 15

 
Mnie przeraża cała ta machina podatkowa w tym kraju. Poważnie myślę nad założeniem firmy, ale jak sobie pomyślę o US i ZUS to mi się odechciewa;/

chchiyan

Posty: 15

 
Jakiś czas temu to kwestie księgowe ogarniał mi kolega, który był po takim kursie dla księgowych, ale on zatrudnił się w jednej dużej firmie na stałe i już po prostu czasowo nie wyrabiał...także szukam kogoś nowego.

idzepeto

Posty: 14

 
Prowadzenie firmy byłoby naprawdę fajną sprawą, gdyby nie US na karku...Oni tylko czekają jakby tu komuś karę dowalić. Bez kitu. Nawet jak w papierach ma się porządek, to i tak coś wynajdą;/ Mojego kumpla tak urządzili jakiś czas temu, że zbankrutował.

jajajosz12

Posty: 29

 
Dobrą opcją jest outsourcing jeśli chodzi o księgowość. Nie trzeba nikogo zatrudniać na stałe, a obsługa jest tak samo dobra pod względem jakości, a czasem nawet lepsza bo szerszy zakres usług.

H3bi

Posty: 20