Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

rozwód adwokat Wrocław

rozwód adwokat Wrocław

Mam pytanie do ludzi po rozwodzie. Jaki prawnik poprowadził wam sprawę? Gdzie się udało wszystko szybko załatwić bez tracenia nerwów i niepotrzebnych kosztów?

gregcie@

Posty: 12

 
Witam. Nie pomogę niestety. Tego prawnika który prowadził nasz rozwód to nie będę polecał, bo to była jakaś kpina po prostu. Facet miał milion innych spraw na głowie, a naszą traktował jako dodatek, bez zaangażowania i z pełnym olewactwem.

Grażynk222

Posty: 40

 
Ja jeszcze nie mam żony nawet, więc trudno mi tutaj kogoś od rozwodów polecać. Raz tylko miałem w życiu kontakt z kancelarią, ale to chodziło o sprawy spadkowe.

labuh

Posty: 14

 
Mnie to mąż nieźle przeczołgał podczas rozwodu. Walczył jak lew o każdą złotówkę, nawet chciał, żebym się wyprowadziła z tego mieszkania co je wspólnie kupiliśmy i żeby je sprzedać i podzielić. A przecież mieszkałam w nim razem z dziećmi. Ale co go to obchodzi ;/

reserveme

Posty: 23

 
Rozwód prawie zawsze jest bolesny, mniej lub bardziej. Trudno uniknąć nerwów, ale na pewno dobry prawnik trochę je zmniejszy. W moim przypadku sprawę o podział majątku poprowadziła Katarzyna Pawłowska z kancelarii z ulicy Stach Świstackiego we Wrocławiu. Sympatyczna kobietka, z dużą wiedzą i doświadczeniem w takich rodzinnych sprawach. Była bardzo delikatna, ale na sali sądowej skuteczna. Majątek został podzielony na moją korzyść, to jest tzw. nierówny udział.

Paqu

Posty: 25

 
Mam znajomego prawnika, ale on się zajmuje bardziej sprawami karnymi, nie wiem czy bierze też sprawy takie typowo rodzinne, ale mogę popytać. Postaram się odpowiedzieć do kilku dni max.

sthEn

Posty: 19

 
Mam nadzieję, że my z mężem się nigdy nie rozwiedziemy, choć jakby popatrzeć w statystyki to mamy małe szanse na przetrwanie. Na szczęście statystyki kłamią i tej wersji się będę trzymać:)

Kitas

Posty: 14

 
Na początku chcieliśmy, że nasz wspólny znajomy, który jest prawnikiem pomógł nam z rozwodem, ale potem stwierdziliśmy, że nie ma sensu znajomego mieszać w nasze sprawy. I chyba to była dobra decyzja. To tak jak lekarz nie powinien operować członka swojej rodziny.

xacti11

Posty: 14