Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

profesjonalne biuro rachunkowe Łódź

profesjonalne biuro rachunkowe Łódź

Cześć. Zatrudniacie może księgowego na stałe, czy korzystacie z pomocy biur księgowych? Kogoś doradzicie w Łodzi? Szukam kogoś dobrego do pełnej obsługi kadrowo – płacowej.

Grabow12

Posty: 13

 
Mogę zagadać ze szwagrem, on ma swoją firmę transportową...nawet w sumie nie wiem kto mu się tam zajmuje Zusami i skarbówką. Zagadam do niego w przyszły weekend jak będziemy u nich na obiadku.

ciopix

Posty: 19

 
Ja bym sam z papierami nie dał rady, musiałem sobie od początku kogoś poszukać do prowadzenia tych wszystkich ewidencji. Padło zupełnie przypadkowo na biuro rachunkowe Maks ( www.nowa-ksiegowa.com.pl) i nie żałuję. Wybrałem ich w sumie głównie dlatego, że biuro mieli blisko mojej firmy ;)) Ale teraz się okazuje, że nie tylko pod tym względem dobrze trafiłem.

Jasiaczek

Posty: 26

 
Mam zamiar wyprowadzić firmę z kraju za jakiś czas, bo tutaj się nie da konkurować z zagranicą. Dowalają tak podatkami, że za jakiś czas będę musiał biznes zamknąć bo mnie VAT wykończy.

ZetMichał

Posty: 23

 
Ja to jestem wściekły, że przyszło mi żyć w kraju, gdzie system tępi przedsiębiorców, no ale co zrobić. Jakoś się trzeba dostosować. W kwestii podatków, które moim zdaniem są tutaj skandaliczne bardzo mi pomogli doradcy z biura rachunkowego Maks z Łodzi ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Okazało się, że można legalnie i przepisowo zapanować nad podatkami i nie muszę ponosić takich kosztów jak wcześniej. Wiadomo – mogłoby być lepiej, w UK firmy mają dużo łatwiej, ale teraz da się przeżyć.

visca

Posty: 28

 
Co do obsługi kadrowo – płacowej i generalnie kontaktach z ZUS to ja mam od tego ludzi z biura Maks: www.nowa-ksiegowa.com.pl. Mogę polecić, bo są przede wszystkim kompetentni do tej roboty. Ludzie z wykształceniem kierunkowym, a nie jacyś księgowi amatorzy po wieczorowych kursach :P

fiser56

Posty: 19

 
U mnie wszystkim zajmuje się księgowy z firmy Maks ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Mam dobre doświadczenia z tą firmą, jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś się w papierach nie zgadzało. Jak mam ich na podorędziu to się też mniej przed kontrolami stresuję.

Ppako72

Posty: 25

 
Jak się zna prawo podatkowe w Polsce to na pewno można trochę zminimalizować te koszty, ale nie za dużo. A teraz jeszcze mają wejść kolejne przepisy, które dodatkowo utrudnią życie przedsiębiorcom z tego co słyszałem.

TeS

Posty: 24

 
To ktoś jeszcze w ogóle zakłada firmy w Polsce? ;) Nie no żartuję. Ale prawda jest taka, że jest ciężko tutaj robić jakiś sensowny pieniądze, wszędzie człowiekowi urzędnicy utrudniają życie. ;/

CzarnyBlant

Posty: 16