Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kancelaria adwokacka, polecicie ?

kancelaria adwokacka, polecicie ?

Mam zamiar skorzystać z usług prawniczych adwokata Anny Sroki. Jeśli korzystaliście i macie jakieś opinie, z góry dziękuję za pomoc. Wiadomo, że lepiej z góry wiedzieć coś na temat kancelarii.

Klakierek56

Posty: 5

 
Może lepiej umówić się na spotkanie z kancelarią adwokacką w Krakowie? Ja tak zrobiłam. Byłam w paru i było potem łatwiej wybrać tę odpowiednią. Fakt, iż jest dużo w naszym mieście, lecz z tego, co się sama orientuję mamy porządnych adwokatów. Koniecznie sprawdź, w czym się specjalizuje. Wówczas masz pewność, iż właściwie zajmie się twoim problemem.

weronisia

Posty: 10

 
Podobnie było u mnie. Zanim znalazłam rzetelnego adwokata w Krakowie, który umiał szybo ocenić sprawę, odwiedziłam kilka kancelarii. Nie żałuję jednak, bo dzięki temu powierzyłam sprawie odpowiedniej osobie. Uważam, że tylko dzięki temu udało mi się później sprawnie dochodzić swoich praw w sądzie.

bezi2

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o tę kancelarię adwokacką w Krakowie www.annasrokaadwokat.pl to polecam. Wspaniała pomoc, dzięki której czuję się wygrany, usatysfakcjonowany i szczęśliwy z obrotu sprawy.

sgemino

Posty: 3

 
Polecam kancelarię adwokacką Anna Sroka. Świetne podejście do klienta. Pani adwokat wszystko mi wytłumaczyła, jak potrzeba na pierwszym spotkaniu. Myślałam, że będzie drożej. Poważnie jestem mile zaskoczona ceną, bo czytałam, że takie sprawy kosztują dużo więcej.

Ronek

Posty: 34

 
Również muszę znaleźć jakąś kancelarię adwokacką w Krakowie. Liczę na pomoc z waszej strony. Chodzi o dziedziczenie spadku. Mam poważny kłopot razem z siostrą :(

derbuś_22

Posty: 3

 
Polecam, bo znam kancelarię adwokacką Anny Sroki. Pani adwokat pomogła nam w odszkodowaniu, a sprawa nie była taka bezproblemowa. Skomplikowanie nie było jednakże dla niej żadną przeszkodą. To profesjonalnie działająca kobieta z wielkim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym oraz windykacji.

radziomil

Posty: 17

 
To może i ja skorzystam z tego adwokata w Krakowie. Nie mam czasu na wertowanie sieci w poszukiwaniu opinii. Dużo już czytałem, że to bardzo dobra kancelaria adwokacka i można bez obaw skorzystać z jej usług.

Olipet56

Posty: 13