Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szkolenia

Szkolenia

Dzień dobry ;-) Firma szkoleniowa jest mi potrzebna, która ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w obszarze sprzedaży telefonicznej. Ktoś – coś? Z kim współpracujecie/współpracowaliście?

labuh

Posty: 1

 
Jesteśmy w stałym kontakcie ze szkoleniowcami z Delta Training, regularnie przeprowadzają nam szkolenia różnego typu. Ostatnio tematem były techniki sprzedażowe (lista szkoleń jakie robią jest na https://deltatraining.pl). Terminowi, sumienni, nie mają podejścia w stylu – byle odbębnić godziny skasować i do domu.

YuuuuY

Posty: 21

 
Myślę że już po tematach które proponuje firma szkoleniowa można sporo wyczytać między wierszami, są tematy bardziej nowoczesne i też takie archaiczne które w drugiej dekadzie XXI wieku się praktycznie podejmuje...

LiOx

Posty: 15

 
Dużo zależy od programu szkolenia i podstaw metodologicznych ale nie mniej od samego prowadzącego, są ludzie którzy przykuwają uwagę i tacy którzy człowieka uśpią w 5 minut ;P

Namiarek3

Posty: 18

 
U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

TomekK

Posty: 7

 
Sam się zastanawiam nad dobrą ofertę w kwestii kursu menadżerskiego, chodziłoby mi o podwyższenie kompetencji w zakresie rekrutacji pracowników bo nie do końca jestem z efektów rekrutacji zadowolony.

Sann

Posty: 2

 
Różne firmy szkoleniowe mają koncepcje jak to ma wyglądać tych teorii prowadzenia szkoleń i całej filozofii jest mnóstwo, na pewno różnorodność jest na plus bo każdy znajdzie coś pod siebie.

alidodo00

Posty: 9

 
Lubię jak szkolenie jest nastawione na praktykę, wtedy rzeczywiście jestem w stanie coś z niego wynieść – i nie mówię o materiałach szkoleniowych, ale o faktycznych umiejętnościach ;)

beata77

Posty: 4

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

matek562

Posty: 8