Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, u kogo najlepiej zamawiać meble do kawalerki? Chodzi mi przede wszystkim o zwiększenie użyteczności metrażu. Kawalerka u mnie 31 m2, całkiem nieźle podzielona. Praktyczne sugestie mile widziane. Szczególnie mi zależy na tym, żeby meble kuchenne przechodziły płynnie do salonu.

Marioleczka

Posty: 3

 
Poproś koniecznie o kosztorys, żeby już w trakcie prac nie okazało się, że musisz jeszcze wyczarować kilka tysięcy na jakieś uzupełnienie. Częsty błąd początkujących.

raptofil

Posty: 10

 
Jak chcesz naprawdę mocno zaoszczędzić to w meblach możesz zastosować płyty papierowo – pochodne, ale raczej słabo wypadają w długoterminowym użytkowaniu.

TomekK

Posty: 10

 
Poproś o wycenę w zależności od długości zabudowy i zobacz, czy coś za projekt mebli dopłacasz. W kuchni obowiązkowo cichy domyk, solidne prowadnice, wysoki połysk. Drewno uniwersalne. Przemyśl też projekt kuchni otwartej. Pooglądaj przykładowe aranżacje. Pięknie wychodzą.

wiesław11

Posty: 7

 
Zlecałem projekt kuchni połączonej z mini jadalnią w Adolux. Panowie zaprojektowali fajny stolik. Każdy domownik ma wydzielone miejsce dla siebie. Można też wieczorem posiedzieć dłużej, bo jest dobre oświetlenie górne wprowadzone. Kuchnią zarządzam właściwie z jednego miejsca. Po trójkącie idzie kuchnia i jadalnia w centrum. Tak zaplanowane, że nikt nikomu w drogę nie wchodzi :) Ten producent ma wysokie oceny w mediach społecznościowych, więc to też dodatkowe potwierdzenie.

@marcelko

Posty: 12

 
Jak szafę wstawisz do wnęki to na pewno zwiększysz użyteczność metrażu. Sprawdzona sprawa. Teraz mnie mocno zainteresowały meble składane, np. łóżka, stoliki, nawet krzesła, żeby oszczędzić możliwie najwięcej miejsca w kawalerce. Przemyśl takie rozwiązanie.

szaro

Posty: 7

 
Nieruchomość z meblami na wymiar zyskuje na wartości w przyszłości. Nowy właściciel ewentualnie fronty wymieni i ma nową aranżację bez dodatkowych kosztów.

Pamooko

Posty: 12