Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta??

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, oferta??

Hej. Na jakie kwestie muszę zwrócić szczególną uwagę, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostają zajęcia dodatkowe dla młodzieży? Podejmuję taką decyzję po raz pierwszy, więc pytam.

OjOjdzi45

Posty: 3

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne znajdziecie w tej szkole: www.zajeciapozalekcyjne.pl. Jej sztandarowe zajęcia z programowania są rewelacyjne.

nichuuu5

Posty: 14

 
Widzę, że coraz więcej osób wybiera zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci. Absolutnie się nie dziwię, ponieważ w szkole maluchy niekoniecznie są w stanie rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia, które odbywają się po szkole dobraliśmy po rozmowie z dziećmi.

quios

Posty: 19

 
Nie miałem pieniędzy, gdy moje dzieci chciały zapisać się na zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Teraz mogę zadbać o tę kwestię. Zwrócę uwagę na Wasze porady.

Marioleczka

Posty: 12

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci to bardzo ważna sprawa. Moim zdaniem nie można wychodzić z założenia, że dziecko chodzi przecież do szkoły, więc się rozwija.

Kitas

Posty: 3

 
Nie miałem oporów przed tym, aby wysłać moje dziecko na zajęcia pozalekcyjne. Mój syn w sumie sam zasygnalizował mi taką chęć. To bardzo pozytywne.

wigry00

Posty: 9

 
Przygodę swoich maluchów z programowaniem możecie rozpocząć, gdy zapiszecie je na właściwe zajęcia dodatkowe dla dzieci. Muszę rozwiać Wasze wątpliwości, ponieważ miesięczny koszt zajęć nie stanowi ponadprzeciętnie wysokiej inwestycji.

worrtess

Posty: 11

 
Zaobserwowałem, że ostatnio w cenie są zajęcia dodatkowe dla młodzieży, które polegają na nauce programowania. To bardzo rozsądne podejście do tematu, a zarazem przyszłościowe.

Laleczka4

Posty: 8

 
Moje dziecko do tej pory uczęszczało na zajęcia pozalekcyjne, które nie wiązały się z koniecznością płacenia jakichkolwiek pieniędzy. Niedawno dotarły do mnie informacje, że dziecko chce się zapisać na płatne zajęcia. Ja nie widzę przeszkód...

namok

Posty: 9