Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Hej, szukam mieszkania do wynajęcia w stolicy. Chodzi o termin na październik (do połowy najpóźniej). Nie mam żadnego doświadczenia w wynajmie mieszkań, a sprawa robi się coraz pilniejsza. Czy możecie powiedzieć, w jaki sposób szukać mieszkania i nie narazić się na problemy, szczególnie z pieniędzmi i podpisaniem umowy?

Miki789

Posty: 1

 
Proś o przedstawienie rachunków za pół roku minimum. To pozwoli przeanalizować opłacalność lokalizacji. Dobrze też pomyśleć o oddzielnym ubezpieczeniu oc z perspektywy najemcy. Lepiej nie ryzykować, bo stan mieszkań jest naprawdę różny.

atek562

Posty: 7

 
Z aktualnością ogłoszeń mieszkań na wynajem jest największy problem. Ktoś wstawia ogłoszenie w poniedziałek, a już po kilku godzinach nieaktualne. Musisz mieć dostęp do nieco większej bazy moim zdaniem.

Annaaa12

Posty: 4

 
W warszawskich kamienicach często bywa taniej, ale występują problemy z ogrzewaniem. Zadbaj o analizę techniczną lokalu przed wynajmem. Jedna z ważniejszych spraw.

jagieloniab0000

Posty: 8

 
Wynajmowałem mieszkanie przez serwis www.zamieszkaj48.pl. Wystawiłem bezpłatnie ogłoszenie, opisałem nieruchomość, opłata za 2000 złotych miesięcznie. Już pierwszego dnia po wystawieniu ogłoszenia zgłosił się do mnie zainteresowany, poważny człowiek. Portal daje też wsparcie agenta przy dopełnianiu formalności. Można ściągnąć gotowe wzory umów. Z wielu portali korzystałem, ale tutaj wiadomość przyszła najszybciej i przynajmniej normalni ludzie.

gregBard

Posty: 21

 
Na wakacjach jest w Warszawie wysyp ofert nieruchomości, więc jak zdecydujesz się zmienić mieszkanie to tylko w tym okresie. Ceny niższe, a i dogadać się z właścicielami jakoś łatwiej.

czartuś34

Posty: 4

 
Czasami warto dalej, ale taniej zamieszkać i po prostu dojeżdżać metrem lub pracowniczym transportem. U mnie szef podstawia busa pod pracowników.

Jasio234

Posty: 4

 
Jak samodzielnie trudno ci coś faktycznie znaleźć to może warto zgłosić się do pośrednika, ewentualnie przejrzeć serwisy, które agregują oferty z warszawskiego rynku nieruchomości. To pomaga, ale zwróć uwagę na aktualne informacje o mieszkaniach. Z tym jest największy problem.

Jasio234

Posty: 2