Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zespol na wesele

Zespol na wesele

Dj na wesele jest mi potrzebny. Ktoś – coś? Kto u was grał? Nie chcę żadnej kilkuosobowej kapeli, wolimy z żoną dj-a, ewentualnie jakąś dwójkę. Chodzi o koszty. Poza tym byłem jakiś czas temu na weselu gdzie grał dj i naprawdę dobrze się wszyscy bawili.

TomekK

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia kto dobrze gra na takich przyjęciach. Jeszcze mnie temat nigdy osobiście nie dotyczył, ślubu nie miałam, także trudno mi kogoś doradzać. Moja siostra wychodziła za mąż co prawda, ale to było jakieś 5 lat temu, nawet nie pamiętam jak ta kapela co im grała się nazywała...

ARTyMM

Posty: 4

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

tigra32

Posty: 7

 
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony weselegram.pl. Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

WimDer45

Posty: 26

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi ale mogę popytać. U mnie w bloku sąsiadki córka bierze ślub za jakiś czas,także powinni mieć jakiś muzyków już raczej zarezerwowanych. Ja to lubię na weselach typowe disco polo, przy żadnej innej muzyce ludzie się tak dobrze nie bawią jak przy tym wg mnie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Najgorzej to jak muzyka jest mało zróżnicowana na weselu. Ostatnio u kolegi jak byłem to grali głównie takie stare hity w stylu – parostatkiem w piękny rejs, gdzie się podziały tamte prywatki i tak dalej. Brakowało trochę nowszego dance, disco czy czegoś w tym stylu i młodzi się przez to średnio bawili.

codePerformance

Posty: 6

 
Dużo od zespołu zależy na weselu. Jedzenie musi być dobre, obsługa sympatyczna a wódka zimna, ale jeśli kapela gra słabo, albo gra mało a częściej siedzi przy stole to trudno wtedy mówić o tym, że wesele się udało.

TomekK

Posty: 3

 
Z fotografa, z kamerzysty to jeszcze można zrezygnować przy weselu żeby trochę zmniejszyć koszty ale już z muzyki to ciężko byłoby zrezygnować. Ja akurat miałem to szczęście że mój braciszek ma swój zespół to nam za darmo całe przyjęcie obsłużyli – to był ich prezent dla nas.

HalskiPol

Posty: 3