Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Sklep z butami

Sklep z butami

Witam! Gdzie można w fajnej promocji dostać torebki LV? Jeśli kojarzycie sklepy które mają oryginalnego Louisa i jeszcze na dodatek nie chcą od klienta grubych milionów to prosiłabym o namiar. Pozdrawiam!

Marioleczka

Posty: 1

 
Cześć. Ja ostatnio to bardzo mało kupuję online jeśli chodzi o ubrania, bo inne rzeczy na przykład książki to już tak. Wolę przymierzyć ubranie przed zakupem, wiem, że w sumie jak się kupi online to zawsze można bez kosztów wymienić, odesłać, zrobić zwrot itp. ale to jednak kłopotliwe.

Marioleczka

Posty: 7

 
Mało znam sklepów internetowych z ubraniami. Jak chcę coś kupić sobie to idę albo do second handu, albo do sieciówek. W second handzie można znaleźć naprawdę drogie marki ale ile człowiek się musi naszukać i przekopać innych ubrań to nie do opowiedzenia.

propek1

Posty: 9

 
Bardzo fajne skórzane kurtki projektuje Kors, ostatnio bardzo się za takim ubraniem rozglądam, choć wiadomo, że nosić będe dopiero jak się chłodniej zrobi. Moja koleżanka ma właśnie taki jacket i wygląda w niej obłędnie.

Yuri20

Posty: 10

 
Na punkcie kupowania nowych ubrań to ja akurat mam trochę odpały czasami. Potrafię sporą część wypłaty wydać na nowe spodnie, buty, kurtkę i tak dalej. Na rachunki czasami się zdarzy że mi zabraknie przez to....

dertus

Posty: 14

 
Mi się podoba jak działa sklep na stronie internetowy-sklep.net. Głównie zajmują się sprzedażą droższych, bardziej ekskluzywnych marek, ale za to w dość korzystnych promocjach. Można u nich dostać Armaniego, Calvina Kleina i innych podobnej klasy producentów. Jeszcze się nie nacięłam na jakości, wszystko dociera nowe, zgodnie z zamówieniem. Nie pobierają opłat za dostawę, co się rzadko zdarza w innych sklepach online.

TomekK

Posty: 8

 
Nowe buty na jesień by mi się na pewno przydały i chciałabym zainwestować coś skórzanego, a to jak wiadomo wiąże się z większym wydatkiem. Za oryginalną, naturalną skórę swoje trzeba dopłacić.

zbinuuu-09

Posty: 3

 
Coraz łatwiej jest z dostępnością tych naprawdę luksusowych marek w Polsce, choć wciąż jesteśmy jednak za zachodem pod tym względem. Kolekcje na zachodzie pojawiają się sporo wcześniej niż dotrą do kraju nad Wisłą.

Alaalaaa

Posty: 27

 
Jak się ma szczęście i trochę poszuka to można klasowe marki znaleźć za normalne pieniądze. Ale wiem z własnego doświadczenia że tego farta trzeba mieć naprawdę sporo. Choć oczywiście warto, bo jak się załóżmy Armaniego wyciąga za pół ceny to oczy się cieszą ;)

Acclaim

Posty: 8