Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Ekologia a tanie szamba

Ekologia a tanie szamba

Cześć, witam!

Moi drodzy forumowicze, czy mieliście kiedyś kontakt z przydomową oczyszczalnią ścieków? Ponoć jest to opcja lepsza niż szambo, bo nie trzeba płacić za wywóz ścieków. Co sądzicie? Znacie firmy, które się zajmują takimi oczyszczalniami?

Sysek56

Posty: 20

 
Bardzo przejrzystą i profesjonalną ofertę, jeśli chodzi o bezodpływowe zbiorniki z laminatu poliestrowo szklanego ma firma www.ekoszamba.eu. U nich kupowałem już kilka takich zbiorników. Wszystko na atestach, bezpieczne, szczelne.

Warto rzucić okiem, mają też oczyszczalnie przydomowe.

Paqu

Posty: 25

 
A mógłby ktoś napisać jak się korzysta z takiej przydomowej oczyszczalni?

Czy faktycznie o nic za bardzo nie trzeba dbać? Wystarczy przegląd raz na jakiś czas i system sam chodzi?

Gruchalll

Posty: 16

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

raptofil

Posty: 18

 
Mogę powiedzieć, ze swoje doświadczenia. Ja zamawiałem szambo od marki http://www.ekoszamba.eu i mogę ich polecić, zwłaszcza jeśli chodzi o większe zbiorniki dla gospodarstw rolnych. Szybka dostawa, atesty, prosty montaż. Ogólnie pozytywne zaskoczenie.

artoor

Posty: 26

 
Nie wiem, czy słyszałeś o zbiornikach bezodpływowych z laminatu od www.ekoszamba.eu? Jeśli nie, to warto przedzwonić do nich i spytać o cenę. Jakiś czas temu mieli bardzo tanio, jak na tak solidne rzeczy.

roudee

Posty: 22

 
A tak właściwie to po co ludziom szamba? Nie ma możliwości podłączenia się do jakiegoś sieciowego odprowadzenia odpadów?

karmelbuuu

Posty: 30

 
No teraz produkują rzeczywiście bezpieczne, ekologiczne zbiorniki bezodpływowe. Jeszcze kilka lat temu to naprawdę te systemy pozostawiały sporo do życzenia. Częste awarie, pęknięcia, wysięki i te sprawy. Nic przyjemnego;p

Fifeczek2

Posty: 28

 
Osobiście bym wziął oczyszczalnię ścieków zamiast szamba. Jednak wywóz odpadów z takiego zbiornika kosztuje, a z tego co wiem, w przypadku oczyszczalni, można jeszcze wodę z takich ścieków wykorzystać, choćby do podlania podwórka.

Box34

Posty: 18