Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Gdzie dobrze zjeść w Gdańśku

Cześć, gdzie w Gdańsku zamawiacie catering na imprezy rodzinne w plenerze? Bardzo mi zależy na nawiązaniu stałej współpracy, najlepiej z doświadczoną restauracją. Cena w sumie nie gra roli. Chodzi o fajne pozycje w menu, coś smacznego :) Dajcie znać :)

Kitas

Posty: 2

 
Pamiętaj, że w takich miastach jak Gdańsk konkurencja jest wśród restauracji dość duża i nie warto wierzyć wszystkim komentarzom. Najlepiej wyjść samemu i sprawdzić lokal w godzinach szczytu. Wtedy widzisz, ile osób siedzi. Z reguły im więcej, tym lepiej dla jakości.

leszekzyy

Posty: 4

 
Próbowałam świetnej białej czekolady w restauracji Panorama. Zaprosił mnie znajomy, który niedaleko pracuje. Restauracja, co ciekawe jest w biurowcu Zieleniaku. To pierwszy plus i pozytywne zaskoczenie. Krem mrożony z białą czekoladą po prostu mistrzostwo świata. Latem idealna pozycja na przerwę, np. przy zwiedzaniu Gdańska. Oryginalne menu, ale bez przesady. Produkty na pewno świeże. Restauracja z głową, a widok powala :)

QwerTery

Posty: 2

 
Robiłam większe spotkanie rodzinne, ale w ostatniej chwili trochę zachorowałam i z jedzeniem się nie wyrobiłam :P Zamawialiśmy catering w www.panoramarestauracja.pl w dość wąskim terminie. Głównie rybka i klasyczne przystawki. Restauracja potraktowała moje zlecenie w trybie pilnym za co jestem wdzięczna. Trzy inne lokale odmówiły, kiedy powiedziałam o swoich oczekiwaniach. Widać u kogo jest szacunek do klienta :)

Black_Riot

Posty: 4

 
Najlepszy widok w Gdańsku z restauracji jest zdecydowanie w Panoramie. Wieczorem świetny klimat na randkę. Jak dla mnie chyba najlepszy lokal dla par w Gdańsku. Można posiedzieć dłużej, dość tanio zjeść. Zajadam się u nich pierogami, szczególnie z łososiem. Inne ryby też niezłe w menu. Inaczej być nie może w Gdańsku :) Jeżeli chodzi o alkohole to drinki, bo widać, że ze sztuką barmańską robione, a nie na odwal :) W sumie z restauracji wszędzie blisko. Biurowiec Zieleniak, jeżeli interesuje cię konkretna lokalizacja.

miko_poz

Posty: 19

 
W branży panuje taka zasada, że dobra restauracja pachnie po prostu jedzeniem. Poza tym od razu zobacz, czy karta nie jest przesadzona. Według moich doświadczeń nadmierny tłok w karcie oznacza najczęściej marną jakość.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Na randki zabieram dziewczyny do Panoramy. Można powiedzieć, że to „restauracja na wysokości” w biurowcu „Zieleniak”. Na pewno nie zawiedziesz się na polędwicy i pieczonym buraku. Niecodzienne przystawki serwują. Widać, że do restauracji chodzi sporo ludzi pod garnitur. Bywam 2 – 3 razy w miesiącu. W centrum Gdańska naprawdę trudno o coś lepszego. Widoki rewelacja. Ogólnie nietypowa lokalizacja dla restauracji, ale to się akurat u nich sprawdza. Polecam, bo nigdy się w sumie nie zawiodłem na jakości obsługi klienta.

wiesław11

Posty: 13

 
Teraz moim zdaniem restauracje powinny wrócić do klasyki. Opinie od klientów to jednak cenna rzecz i trzeba się pilnować z obsługą, czy wprowadzaniem nowości.

wisła1905

Posty: 8