Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mam prośbę poszukuję dobrej pracowni krawieckiej !

Mam prośbę poszukuję dobrej pracowni krawieckiej !

Witajcie!

Za trzy miesiące wyjeżdżam na 2 tygodnie do Włoszech, skąd pochodzi mój mężczyzna. Póki co jeszcze nie jesteśmy rodziną, zatem też chcę zrobić idealne wrażenie na jego rodzinie. Potrzebuję krawcowej z Wrocławia, jaka uszyję mi kostium na miarę we włoskim stylu.

Aneta.

Mamuścka3

Posty: 26

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić tylko jeden salon, w którym naprawdę szyją na miarę nie tylko ciała, natomiast i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, zatem tylko tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

BodyAthletics

Posty: 25

 
Ojej, ja wiem jak to jest bardzo trudno znaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na okresie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Ważna jest też tkanina, idealne tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres http://www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, a nie jak w starych zakładach nie mają nawet niekiedy telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezwykle polecam, bowiem to zakład na czasie.

bezi2

Posty: 37

 
Jeśli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieogromne pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę zaś od razu zobaczysz na co jest ich stać. To doskonała opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, natomiast i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest istotne to fakt, że używają jedynie materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją świetnie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

Grażynka@

Posty: 25

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy http://www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są faktycznie świetnie wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezwykle chętnie w tym chodzę. Doskonale leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż dostanie coś kiepskiego a tu niespodzianka :)

duzyboniek

Posty: 22