Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Firma z Lublina poszukiwana do wykonania spotów !

Firma z Lublina poszukiwana do wykonania spotów !

Ostatnio się zastanawiałem, czy jest w LBN firma, jaka podjęłaby się przeprowadzenia transmisji online z koncertu, który mam cel zorganizować w jednej z knajpek na starym mieście? Może wiecie coś na temat takich firm? Zależy mi na porządnym montażu, porządnej jakości dźwięku i obrazu, bo może być tam trochę ciemno.

iravau

Posty: 21

 
Oj przydałoby się trochę więcej filmów promujących nasz region. Szkoda, iż nikt się tym nie zajmuje. Kiedyś była taka kampania – Smakuj Lubelskie, czy coś w ten deseń i od razu więcej turystów do nas zajechało. Widać to było na Starym Mieście w lipcu i sierpniu, jaki tłok był. Dobrze, żeby się ktoś taką promocją zajął bowiem inaczej ciągle będziemy jakimś tam miastem, na wschodzie, zapomnianym poprzez Boga i świat.

PiSi

Posty: 18

 
Mogę się pochwalić, iż sam już kilka filmów promujących Lublin stworzyłem od początku, aż do samego końca. Na nieszczęście nie dysponują jakimś wyspecjalizowanym sprzętem, wobec tego jeszcze to nie jest taki poziom filmu jak mógłby być, niemniej jednak myślę, iż w przyszłości będę otwarty i gotowy na takie zlecenia:) No chyba, żeby już dziś?:) Polecam się.

webmisr

Posty: 37

 
Witam:) Podstawowa rzecz, taka firma winna mieć licencję na dystrybucję i video w takim formacie, żeby mogło w ogóle pójść w internecie. Trzeba się o to dopytać. Dobrze, jakby też materiał został zapisany na jakiejś płytce i żeby w przypadku filmów na żywo, możliwa była retransmisja. Tyle moich porad. Dobrego dnia!

Grażynaa234

Posty: 35

 
Uuu no powiem, iż jeszcze nie słyszałem o takiej firmie z naszego województwa, która by robiła filmy i transmisje live...ale może po prostu mało jeszcze wiem o życiu:) Nigdy nie musiałem niczego takiego przeprowadzać, więc raczej tutaj nie pomogę. Pozdro!

miko_poz

Posty: 30

 
Nie jest proste przeprowadzić porządnej jakości transmisję na żywo w internecie. Jest to dość złożona operacja. Akurat ja miałem szczęście, bo trafiłem na doświadczonych fachowców, którzy mają na koncie dużo takich audycji. Polecam firmę www.directpress.pl , jaka działa właśnie tutaj na terenie Lublina. Mają siedzibę na Krakowskim Przedmieściu, zarówno blisko centrum. Ogólnie niezwykle wysoki profesjonalizm i indywidualne nastawienie do zlecenia.

bezi2

Posty: 37

 
Wiem, że była taka firma, jaka robiła transmisje na żywo i kręciła spoty różnego typu. Mój znajomy korzystał z takich usług, niemniej jednak on też nie pamięta jak się ta ekipa nazywała...no kurczę, niemniej jednak człowiek ma zawodną pamięć. W każdym razie co do transmisji live, to wiem, że pracowali przy takich rzeczach jak e-learning i innych szkoleniach, bowiem kumpel w tym siedzi.

Mamuścka3

Posty: 26

 
Ja jestem za tym, żeby takich transmisji na żywo w internecie było więcej, jeżeli chodzi o nasz region. Przede wszystkim zależy mi na sporcie. Póki co to chyba jedynie żużel można sobie tak pooglądać, szkoda, iż więcej klubów i inne związki sportowe nie zamawiają takich transmisji. Nawet mógłbym płacić za ich oglądanie. Wcale nie musiałyby być za free.

Fstachu44

Posty: 28

 
Kiedyś słyszałem o jednej takiej firmie w mieście, która robi faktycznie porządne, takie telewizyjne wręcz produkcje, lecz zabij mnie nie przypomnę sobie kto to był:P Mnóstwo na pewno zależy od sprzętu którym taka firma dysponuje, no lecz wiadomo sama kamera filmu nie zrobi, potrzebna jest też wprawna ręka operatora.

skrl

Posty: 27

 
Tak sobie czytam ten wątek i przypomniałam sobie, że przecież sama zlecałam jakiś czas temu nakręcenie takiej krótkiej reklamówki dla mojego salonu urody:) Zrobiła to firma www.directpress.pl z Krakowskiego Przedmieścia. Powiem, że ten materiał dobrze rozreklamował moją działalność, aż tak dobrze, że nie musiałam zamawiać kolejnych:) Cały czas jest to video dostępne na mojej stronce.

Eerbis

Posty: 30