Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szybki wydruk ulotek - Warszawa

Szybki wydruk ulotek - Warszawa

Witajcie ! Czy ktoś ma namiary na fajną drukarnię. Nasz zespół potrzebuje wydrukować plakaty na koncert który odbędzie się za miesiąc. Zależy nam na profesjonalnym wydrukowaniu. Jak wiecie, plakat musi przyciągnąć osób.

sawas

Posty: 29

 
Mnóstwo drukuję internetowo. W szczególności wizytówki, plakaty, ulotki – tego typu reklamowe rzeczy. Jakiś czas temu odnalazłem firmę oraz jej się trzymam. Komunikacja niezwykle sprawna, wysyłka nawet z dnia na dzień – co nie jest takie standardowe. Robią offset, niemniej jednak też wydruki laserowe oraz wielkoformatowe. W szczególności wielki format mają fajny, ogarniają projekty nawet do pięciu metrów szerokości, więc całkiem wielkie. Jakbym miał polecać to właśnie ich. Myślę, że cenowo też są dość konkurencyjni, na pewno nie przepłacicie :)

usek

Posty: 37

 
Fajne ulotki oraz plakaty można znaleźć wraz z projektami na stronie firmowej pewnej drukarni, niestety nie mogę podać jej adresu publicznie. Jeżeli ktoś jest chętny to niech napisze do mnie na PW. Zapraszam, chętnie pomogę.

Yuri20

Posty: 34

 
Również poszukuję jakieś fajne drukarni abym mógł swobodnie wydrukować moje ulotki. Macie jakąś fajną stronę do zaproponowania? Czekam na odpowiedź.

strusiek

Posty: 29

 
Gdzie drukujecie ulotki dla firm ? Poszukuję jakieś fajne drukarni na terenie Warszawy! Jeśli znajdziecie jakąś fajną firmę po napiszcie, zapewnie kiedyś i Wy mieliście taki kłopot.

Grażynk222

Posty: 40

 
Cześć! Tak was poczytują od czasu do czasu i pomyślałem, że podbiję :) W sumie dość regularnie zlecam wydruki online, głównie ogromny format. Z wieloma ekipami pracowałem i ogólnie z większością było OK. Ostatnio dużo działam z drukarniawarszawa.pl i mogę powiedzieć, że mają niesłychanie konkurencyjny cennik, chyba jeden z lepszych z jakimi się zetknąłem. Robią wszystko. Ulotki, plakaty, koperty, naklejki, recepty:) Zarówno, jak ktoś z branży farmaceutycznej lub medycznej to polecam też!

Ronek

Posty: 34

 
Fajne ulotki i plakaty można odnaleźć wraz z projektami na stronie firmowej pewnej drukarni, na nieszczęście nie mogę podać jej adresu publicznie. Jeżeli ktoś jest chętny to niech napisze do mnie na PW. Zapraszam, chętnie pomogę.

miko_poz

Posty: 29

 
Dużo drukuję internetowo. Szczególnie wizytówki, plakaty, ulotki – tego typu reklamowe rzeczy. Jakiś czas temu odszukałem firmę oraz jej się trzymam. Komunikacja niezwykle sprawna, wysyłka nawet z dnia na dzień – co nie jest takie standardowe. Robią offset, natomiast też wydruki laserowe oraz wielkoformatowe. Głównie wielki format mają fajny, ogarniają projekty nawet do pięciu metrów szerokości, więc całkiem spore. Jakbym miał polecać to właśnie ich. Myślę, że cenowo też są dość konkurencyjni, na pewno nie przepłacicie :)

eror81

Posty: 38