Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skuteczne roznoszenie ulotek

Skuteczne roznoszenie ulotek

Skuteczna reklama za pomocą ulotek! Jest to jedna z tańszych form promocji jakie oferuje rynek. Stworzyliśmy naszą firmę dużo lat temu, zyskując na przestrzeni lat spore doświadczenie oraz uznanie konsumentów. Kolportazulotekwarszawa.pl zawsze realizujemy rzetelnie oraz dokładnie, dbając o to, aby każda Państwa ulotka trafiła do klienta. Szybko, tanio, wraz z raportem w wersji mobilnej, dzięki któremu efekty naszej pracy będzie widoczny czarno na białym. Broszury, gazetki, ogłoszenia, zaproszenia – zajmiemy się kolportażem każdego materiału reklamowego.

Gugu45

Posty: 30

 
Moja firma już od lat współpracuje z kolporterami materiałów reklamowych. Jest to sprawdzona metoda promocji naszych usług. Notujemy gigantyczne zainteresowanie klientów dzięki takiej właśnie reklamie. Próbowaliśmy na przestrzeni lat wszystkiego – kolportaż naręczny, w wycieraczki, do skrzynek pocztowych itd. Chyba najlepszą opcją jest kolportaż targetowany jaki realizuje dla nas właśnie ta marka. Nie tracimy dzięki temu czasu oraz pieniędzy na zostawianie naszych reklam u ludzi, którzy oraz tak nie skorzystają z oferty. Broszury zostawiane są u precyzyjnie ustalonej grupy docelowej. To ma sens :)

Hahahaha123

Posty: 36

 
Strona robi naprawdę znakomite wrażenie. Nie tylko za pierwszym razem. Jestem tutaj systematycznie i zawsze znajdę coś ciekawego. Podoba mi się przede wszystkim internetowa obsługa, dzięki jakiej jestem w stanie wszystko załatwić w kilka chwil.

ghjss

Posty: 33

 
Ja tam uważam, że najważniejszy jest bardziej bezpośredni kontakt. Zadzwoniłem do nich, pogadałem z jednym z pracowników oraz już wiem, że skorzystam z ich propozycji.

miko_poz

Posty: 30

 
Moja firma już od lat współpracuje z kolporterami materiałów reklamowych. Jest to sprawdzona metoda promocji naszych usług. Notujemy ogromne zainteresowanie klientów dzięki takiej właśnie reklamie. Próbowaliśmy na przestrzeni lat wszystkiego – kolportaż naręczny, w wycieraczki, do skrzynek pocztowych itd. Chyba najlepszą opcją jest kolportaż targetowany jaki realizuje dla nas właśnie ta marka. Nie tracimy dzięki temu czasu oraz pieniędzy na zostawianie naszych reklam u ludzi, którzy oraz tak nie skorzystają z oferty. Broszury zostawiane są u poprawnie ustalonej grupy docelowej. To ma sens :)

usek

Posty: 37

 
Witam i o zdrowie pytam :) A tak na serio to ja jestem zdania, że kolportaż fajnie się w Polsce rozwija i są firmy, które robią to faktycznie profesjonalnie, poprawnie i dbają tym samym o przyzwoite imię swoich klientów. Mój sklep od dawna współpracuje z tym serwisem i współpraca jest dla nas niezmiernie efektywna. Wszelkie broszury, gazetki i ulotki które zamawiamy trafiają do naszych klientów. Praca jest szczegółowo raportowana, więc nie ma możliwości, żeby ulotki były marnowane, lądowały w śmietniku, na ulicy itd.

strusiek

Posty: 29

 
Dobry dzień! Powiem, iż moim zdaniem kolportaż materiałów reklamowych to jedna z tańszych i jeszcze wciąż niedocenianych form promocji. Dużo moich znajomych, którzy prowadzą swoje mniejsze lub większe biznesy, obawia się, iż ulotki popsują odbiór marki wśród klientów. Prawda jest jednak taka, iż nie ma bardziej skutecznej sposoby, żeby dotrzeć bezpośrednio do odbiorcy. Fajną robotę wykonuje dla mnie firma kolportazulotekwarszawa.pl. Każde zlecenie robią zgodnie z ustaleniami, są otwarci na sugestie i mają pozytywny cennik.

khazdul

Posty: 31

 
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że ten adres będę odwiedzał często. Naprawdę to co zobaczyłem robi ogromne wrażenie. Dopracowany pod kątem szczegółów, świetnie zarządzany, aktualizowany, po prostu dopieszczony serwis. Polecam!

Sagerrak

Posty: 39

 
Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, gdy żyję. O tej ofercie zdołam mówić wyłącznie z perspektywy chwalącego, zadowolonego klienta. Chwalę i serdecznie polecam, bo usługodawca podchodzi do każdego klienta indywidualnie, jest elastyczny i zawsze znajdzie rozwiązanie problemu. Miodzio!

Boberkowy

Posty: 32

 
Kiedyś pracowałem przy ulotkach oraz wiem jak to bywało :) Parę broszurek do rąk, a reszta do śmietnika :P Dziś sam prowadzę firmę oraz żądam takiego reklamowego wsparcia, ale robionego bez lipy...Długo szukałem dobrego usługodawcy oraz wydaje mi się, iż odszukałem. Firma ta raportuje swoją pracę – dzięki czemu wiem za jaką robotę płacę. Mogę ich polecić osobom z okolic Warszawy. Mają swoje obszary pracy, ale też mogą się dostosować do konkretnego targetu zamawiającego kolportaż.

smilee

Posty: 23