Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Ulotki zgierz

Ulotki zgierz

Hejka. Jakie jest Wasze zdanie odnośnie skuteczności banerów w Zgierzu? Czy faktycznie przyciągają one klientów do Waszych działalności gospodarczych? Proszę o odpowiedzi.

Biforr23

Posty: 3

 
W mojej opinii banery w Zgierzu są w stanie przynieść satysfakcjonująco dobre rezultaty. Wystarczy właściwie jeden baner, który zostanie zlokalizowany w niezwykle ruchliwym punkcie, aby wiele zyskać jako firma :)

345_14

Posty: 12

 
Mam pozytywne doświadczenia, jeśli chodzi o reklamy Zgierz i ofertę tej firmy: http://www.reklamy-zgierz.pl. To prawdziwi profesjonaliści, którzy na pewno Was nie zawiodą! :)

korasek

Posty: 4

 
Reklamy Zgierz zawsze kosztowały mnie dość mnóstwo. Dopiero niedawno trafiłem na ofertę przedsiębiorstwa, jaka pozwoliła zminimalizować moje wydatki. Jestem w stanie wydać im pozytywną rekomendację. Z kolei namiary na firmę jestem w stanie podać Wam w prywatnej wiadomości, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę.

Kitas

Posty: 11

 
Osobiście preferuję ulotki w Zgierzu. Jestem pewien, że dotrą one do konkretnej liczby odbiorców, którzy mogą być zainteresowani moimi usługami oraz produktami. Z reguły współpracuję ze sprawdzoną firmę, na którą mogę pozostawić Wam namiary w razie zainteresowania. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 10

 
Poniektóre przedsiębiorstwa są skłonne zaprojektować ulotki w Zgierzu nie oczekując za to gratyfikacji pieniężnej. Jednakże wiąże się to z koniecznością skorzystania z ich oferty druku oraz kolportażu owych materiałów reklamowych. To logiczne, bo w przeciwnym wypadku firma nie miałaby okazji do zarobku :)

beata77

Posty: 3