Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie zlecę wizytówki na podkarpaciu?

Gdzie zlecę wizytówki na podkarpaciu?

Witam.
Pilnie szukam agencji reklamowej, która robi banery. Zależy mi na takiej, którą sprawdziliście na podkarpaciu i wszystko było ok, a projekt okazał się super. Nie urywam, że zależy mi też na rozsądnych cenach.

Pozdrawiam i czekam.

12erBis

Posty: 5

 
Nie chciało mi się wierzyć, że kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najważniejsze, że widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Bardzo cieszymy się, że wszystko wyszło jak najlepiej.

sgm56

Posty: 13

 
Wśród agencji reklamowych na podkarapciu, ta rzeczywiście się wyróżnia. Mieliśmy okazję korzystać z jej usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. W sumie to dzięki niej nadal prosperujemy. Pozdrawiamy.

roudee

Posty: 22

 
Nie szukałem daleko. Zleciłem kalendarze reklamowe do obrandowania agencji na podkarpaciu i po miesiącu widzę, że mam już nowych klientów. Takie podarunki mają skuteczną moc reklamową. Nie zawsze trzeba liczyć na stronę internetową.

qwed

Posty: 8

 
Kontaktowałam się z agencją reklamy na podkarpaciu, którą tu na forum polecaliście. Widzę, że działa ok. Mam nadzieję, że i w moim przypadku uda się odnieść sukces. Jest moją ostatnią deską ratunku.

eplaya

Posty: 21

 
Ostatnio zdecydowaliśmy się na torby reklamowe w ramach gadżetów reklamowych, którymi obdarowujemy całe podkarpacie. Polecamy tę formę reklamy wszystkim, którzy borykają się z brakiem klientów i trudnościami w zbudowaniu pozytywnego wizerunku wizerunku.

Grudziii2

Posty: 30

 
My zamawialiśmy ulotki tutaj http://www.ag-raf.com.pl. Agencja działa na terenach podkarpacia. Są rzeczywiście skuteczni. Byliśmy pod wrażeniem pomysłów, jakie nam zaproponowali. Należałoby o kontakt z nimi. Szczerze polecamy, mieliśmy styczność z inną agencją, tak więc mamy porównanie i widzimy, iż działa profesjonalnie.

eXathloc

Posty: 10

 
Ja myślałam teraz o kalendarzach reklamowych. Widać ogólnie, że podkarpacie jest zainteresowane gadżetami reklamowymi i ludzie tu bardzo pozytywnie je odbierają. Może jest tak wszędzie, nasze wcześniejsze upominki też wywarły ogromny wpływ na świadomość naszej marki, więc szczerze polecamy i życzymy mądrych wyborów.

lunatyx

Posty: 19