Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy ktoś zna dobrą firmę sprzedająca banery ?

Czy ktoś zna dobrą firmę sprzedająca banery ?

Jest zlecenie na zrobienie mega olbrzymiego baneru, nawet na kilkanaście metrów szerokości. W związku z tym, szukam ekipy, która by się tego zadania podjęła i uporała ze wszystkim w dość krótkim okresie. Ktoś coś słyszał o takich firmach w WWA?

Merilek2

Posty: 21

 
Jest kilka miejsc w stolicy, które mógłbym polecić jeśli chodzi o idealne banery w ciekawej cenie. Chociażby na Mokotowie działa takie niewielkie przedsiębiorstwo, które jest w stanie zorganizować w krótkim czasie dość olbrzymie zamówienie. Poza tym, kiedyś zamawiałem banery na Ursynowie i też było OK. Faktycznie nie ma co płakać, wybór jest i to niemały.

VVVV1

Posty: 32

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby troszkę się niezwyklej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, natomiast porządnej promocji nigdy za dużo. Z tego co się orientuję, to dobre są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą mnóstwo przetrzymać, nawet parę lat.

HaFranek

Posty: 23

 
Oj aktualnie bez dobrej reklamy przepadłeś człowieku:) Rynek nie oszczędza nikogo...Ale na szczęście można zadbać o swoją pozycję. Mnie niesłychanie się opłaca reklama w sieci, porządne pozycjonowanie, lecz ulotki i baner też wchodzę w grę.

Trzeba łapać się wszystkich opcji.

Shephard

Posty: 34

 
Mogę się pochwalić, iż ostatnio zamówiłem pierwszy raz w życiu baner odblaskowy i niezwykle polecam takie coś. Fajnie jak w reklama pracuje też nocą, głównie, iż zimą to noce są szczególne długie, aż za długie:P Takie banery można kupić tanio chociażby na www.banery-warszawa.pl. Mają duży wybór, różne rozmiary, a cenowo myślę, iż okazyjnie.

piehoot

Posty: 32

 
Czasami baner faktycznie potrafi wykonać niezłą robotę, ale musi to być dobry projekt, jakiś oryginalny, który rzuca się w oczy. Można znaleźć parę firm, które robią faktycznie ciekawe wydruki, pożądane byłoby poszukać, bo taka inwestycja się zwraca i to dość prędko.

Jozefina333

Posty: 23

 
Jakoś nie tak dawno kupowałem większą partię banerów w Warszawie, tak więc całkiem jestem na świeżo w temacie. Akurat trafiłem poprzez kumpla na stronę http://www.banery-warszawa.pl i jak najbardziej mogę polecić tych osób. Dobry kontakt, szybka produkcja, niezłe ceny. Co do samych banerów do wydruk jakości cyfrowej, materiał odporny na zmiany temperatur, porządnie zgrzane mocowania, dobre do ekspozycji zewnętrznej.

Fanatyczek

Posty: 30

 
Powiem zupełnie szczerze, iż nie wyobrażam sobie lepszej reklamy niż banery, plakaty, ulotki. Moim zdaniem, efektywność takiej promocji jest chyba troszkę niedoceniana, zaś szkoda, bo za nieolbrzymie pieniądze można porządne rozreklamować swoją markę, logo, po prostu stać się bardziej rozpoznawalnym, zaś to już dużo.

Zarellaa

Posty: 34

 
Ja zamiast banerów, albo oprócz to bym postawił na jakieś ulotki, plakaty tego typu rzeczy. Jeśli pragniesz godziwych efektów, to myślę, że same banery nawet spore to może być za mało, zwłaszcza jeżeli chodzi o WWA, gdzie walka o klienta toczy się na ostrą amunicję i nieraz na prawdziwe armaty :)

Uleczka23_23

Posty: 34

 
Też bym chętnie nawiązał z kimś stałą współpracę, jeżeli chodzi o banery i różne materiały reklamowe. Dopiero zaczynam działalność i widzę, że bez porządnej promocji to szybko zwinę interes. Myślałem, że trafiłem w niszę, zaś tymczasem konkurencji nie brakuje, demet...

artoor

Posty: 28