Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skuteczne naklejki na samochód

Skuteczne naklejki na samochód

Marzy mi się szałowa reklama na samochodzie:) Widziałam już kilka fajnych projektów w sieci i teraz szukam czegoś dla siebie. Gdzie można sobie zaprojektować takie naklejki niedużym kosztem?

deamonix1

Posty: 23

 
Hej, można kupić tanio dobrej jakości naklejki, ale faktycznie trzeba dobrze trafić. Bo niestety ja już parę razy zamówiłem naklejki robione z papieru po starych gazetach...

agapod17

Posty: 27

 
Ja to nie mam szczęścia do takich grafik. W zeszłym miesiącu zamawiałem, to mi przysłali jakieś badziewie, w mało intensywnych kolorach. Na zdjęciach w necie naklejki wyglądały zdecydowanie lepiej...

Reeflexes

Posty: 31

 
Żadnych problemów nie miałem z firmą http://www.naklejki-online.com i ich polecam. W tamtym tygodniu przyszło już trzecie zamówienie od nich i jak zwykle wszystko w największym porządku. Ładna grafika, o dużych wymiarach.

Kontakt też wyjątkowo przyjazny.

Łodzianek

Posty: 21

 
Mam aktualnie jakieś dziesięć samochodów firmowych i wszystkie ładnie obklejone. Jedna rzecz to naklejki, ale druga sprawa to ich odpowiedni montaż, a to wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje :)

frotka90

Posty: 22

 
Nom, ja to szukam jakiejś bardziej odjechanej naklejki ale na ścianę do chałupy. Widziałem kilka aranżacji mieszkań z takim dodatkiem no i nie powiem...robi wrażenie. Jakieś płomienie do salonu i będzie gitesik ;)

Eerbis

Posty: 30

 
Cześć. Tak właśnie ostatnio przeglądam sobie takie szablony naklejek i może bym coś dla siebie zamówił, ale nie reklamowe, tylko takie dekoracyjne bardziej.

Działaecki

Posty: 19

 
Najważniejsze, żeby się dobrze trzymały karoserii. To musi być specjalny typ papieru, żeby przetrwał najpierw mrozy, a potem upały i smażenie na słońcu.

Ale robią takie naklejki i nawet nie tak drogo to wychodzi.

khazdul

Posty: 31

 
Jakby się zastanowić to faktycznie taki numer telefonu na samochodzie to może być dobra opcja. Zwłaszcza jak auto często jeździ po mieście.

Może sam sobie takie naklejki zamówię...pożyjemy, zobaczymy ;)

iravau

Posty: 21