Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Osoba prywatna tez może zrobić nadruk reklamowy na torbie?

Osoba prywatna tez może zrobić nadruk reklamowy na torbie?

Witam, chcę was spytać, czy mieliście może styczność z jakąś firmą, która robi torby z nadrukiem. Chodzi mi o torby reklamowe, na których drukują nazwę firmy z logiem. Jaki koszt?

Pozdrawiam.

Kaazz

Posty: 7

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No natomiast naprawdę, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy w przeciwnym wypadku są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni wyższe z materiału.

Y_Totus2

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o torby reklamowe, to każdy szanujący się sklep powinien je mieć. Bez nadruku, normalne foliówki nie dadzą takich samych efektów, co reklamówki z nadrukiem nazwy.

pzkpv

Posty: 12

 
Jeśli chodzi Wam o torby foliowe z nadrukiem firmowym to polecam zerknąć na tę stronę http://www.awadruk.com.pl. Firma działa od lat i jest sprawdzona. Dla mnie wykonali już bardzo dużo tego rodzaju zleceń. Jestem zadowolony, więc szczerze polecam.

gregcie@

Posty: 9

 
Jestem klientką i rzeczywiście przyłączam się do zdania, że teraz torby papierowe są bardzo modne. Jeśli chodzi o nie, to mam ich sporo i naprawdę pomagają zapamiętać markę, choćby takiej firmy, w której zrobiło się pojedynczy zakup.

taxi22

Posty: 19

 
Oj ta reklama. Nawet nie myślałam kiedyś, że będę musiała zastanawiać się jak tu działać i co wybrać, żeby moja firma była rozpoznawalna. Teraz jest rzeczywiście ciężko. Może spróbuję z tymi torbami reklamowymi, jak nie wyjdzie postawię na różne gadżety reklamowe tak, jak polecacie na forum.

Klarka34

Posty: 11

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeśli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Ale naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Dobus56

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt oczywiście związany z logo firmy, ale chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

radziomil

Posty: 17