Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Litery podświetlane

Litery podświetlane

Hej! Prowadzę warsztat samochodowy i chciałbym umieścić specjalne litery podświetlane na budynku. Skąd takie litery kupić? Zależy mi żeby napis był widoczny z dużej odległości i rzeczywiście mocno świecący.

TomekK

Posty: 5

 
Warto się skontaktować z biurem firmy Neobrand. Mam od nich pylon kupiony i jestem zadowolony. Duży, wyrazisty, widoczny z dużej odległości, z wbudowanym systemem wewnętrznego podświetlenia. Na stronie neobrand.pl w galerii widać dokładnie jak niektóre ich realizacje wyglądają.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Trafić na dobrego projektanta tego typu reklam to też nie jest taka łatwa sprawa. Ostatnio miałem dość niemiłą rozmowę z przedstawicielem jednego biura, który bardziej narzucał mi swoją wizję, niż w ogóle słuchał na jakim efekcie mi zależy. Zgroza!

edyta123

Posty: 8

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

Lupusx

Posty: 7

 
Wiem, że jeśli chodzi o litery podświetlane to są robione z plexi, ale w różnych technologiach. Lepsze są te bez taśmy metalowej, która ogranicza pole świecenia. Pozdr!

napciu

Posty: 23

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

x-mord

Posty: 7

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

aniat00

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy z takich reklam nie korzystałem, więc jakoś obeznany z producentami i projektantami takich gadżetów nie jestem. Powodzenia w każdym razie!

TeS

Posty: 24

 
Chodzi mi po głowie, żeby jakiś fajny neon nad wejście do pubu zamontować, ale średnio mam pomysł jak to by w ogóle miało wyglądać.

GGregbard

Posty: 11

 
Mój brat jakiś czas temu dla swojego sklepu zamawiał specjalne banery na zewnątrz i też wewnętrzną reklamę i wygląda to całkiem fajnie. Nawet nie wiem od kogo dokładnie on to kupił, ale zapytam.

Pendrzeec

Posty: 10