Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

mobile reklamowe - producent

mobile reklamowe - producent

Kto ma w ofercie dobrej klasy lawety reklamowe w okolicy? Co do szczegółów to fajnie jakby miały możliwość montowania plakatów i baneru.

Kitas

Posty: 13

 
Witam...;) No ja to nie mam doświadczeń z takimi dostawcami. Jeśli chodzi reklamę, to tej pory korzystałem z banerów takich zwykłych, stojących. Poza tym, oczywiście jest stronka w necie.

kryzys

Posty: 26

 
Witam. Pojawiło się ostatnio trochę tych dostawców, ale powiedzmy sobie szczerze, że wśród nich jest też dużo tandety. Ja osobiście bym doradzał model BackLight ze strony przyczepy.kmpolska.pl. Porządna konstrukcja, oświetlana od wewnątrz, i najlepsza rzecz – nie trzeba żadnego zasilania z zewnątrz, bo na dachu ma zamontowane panele słoneczne. ;) Kupiłem ją i teraz wynajmuję...z zyskiem;-)

Rickooo

Posty: 18

 
Jeśli już bym kupował, albo wynajmował jakąś przyczepę to na pewno z oświetleniem i nagłośnieniem. A jeszcze lepiej jakby można było jakiś telebim na przyczepie zamontować z reklamą w formie video, to byłaby najlepsza możliwość.

VjakV

Posty: 23

 
Bym doradzał zainwestować w busa, jeśli już chodzi o takie mobile reklamowe. Przyczepka jest spoko, ale ma swoje minusy – nie wszędzie można ją ot tak zaparkować;) Dobrej klasy busy można wynająć od firmy KM Polska. Mam z nimi dobre doświadczenia. Terminowi, rzetelni, nie ukrywają żadnych kosztów, a poza tym mają dość umiarkowane ceny.

56_@qwer

Posty: 27

 
Dobre teraz robią te naczepy, w ogóle nie trzeba zasilania z zewnątrz. Mają akumulator w środku, który nawet kilkadziesiąt godzin wytrzyma, także nie jest źle.

Yuri20

Posty: 24