Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Reklama estradowa na dnie miasta potrzebna !

Reklama estradowa na dnie miasta potrzebna !

Witam, chciałbym się dowiedzieć od kogo zamawiacie takie banery jak roll up, oraz systemy 3D. Bardzo mi zależy na zakupie takich elementów w dobrej cenie. Jeśli możecie kogoś polecić, to nie wahajcie się.

Sprawdzę każdą sugestię!

Uleczka23_23

Posty: 34

 
Korzystałem jakiś czas temu z banerów 3D i mogę potwierdzić, że dają faktycznie mega efekt. Także, jeśli ktoś potrzebuje takiej reklamy, to moim zdaniem należałoby wydać trochę więcej i sięgnąć z fajnej promocji. Co do konkretnych dostawców, to trudno mi tutaj określić jakąś jedną, dobrą firmę, my współpracujemy z kilkoma równocześnie.

napciu

Posty: 23

 
No, takie flagi typu beach niezmiernie fajnie się sprawdzają podczas imprez nad Bałtykiem. Reklama całkiem skuteczna. Nie tak dawno poszukiwałem też producenta takich flag, niemniej jednak jakoś nie mogłem na nic ciekawego trafić i w końcu zrezygnowałem. Może w tym roku się uda nawiązać z kimś współpracę w tym zakresie.

KOSHiii

Posty: 32

 
Nom, jakiś czas temu sam organizowałem zawody narciarskiej pod Zieleńcem i też były mi konieczne flagi, bannery i cały ten sprzęt reklamowy. Niesłychanie mi pomogła firma http://www.graffiti-print.pl. Takie niewielkie przedsiębiorstwo, niemniej jednak dzięki temu jest w stanie zająć się klientem z pełnym zaangażowaniem. Doradzili mi odnośnie grafiki, dobrali niezmiernie fajne beachflags, jakie radowały się większym zainteresowaniem, niż sami narciarze;P

Tomaszek22

Posty: 22

 
Ja ogólnie polecam sprawdzić drobne firmy, jakie działają w tej branży. Ostatnio się przekonuję, iż im mniejszy biznes, tym lepsza jakość. Na przykład bannery estradowe zamówiliśmy z www.graffiti-print.pl i jakościowo były o kilka poziomów lepiej wykonane, niż jakiekolwiek jakie zamawialiśmy w przeszłości.

matus2609

Posty: 23

 
Mogę Ci powiedzieć, że bannery estradowe, albo flagi to rynek, który się niesłychanie rozwinął ostatnio. Ja częstokroć zamawiam takie rzeczy, bo organizuję biegi uliczne w różnorodnych częściach kraju i tam częstokroć stawiamy takie produkty. Udało mi się jakiś czas temu nawiązać współpracę z marką www.graffiti-print.pl i będę się ich trzymał. Wysoka kultura osobista, sympatyczny kontakt. A co do kwestii technicznych to flagi są starannie zrobione, mają nawet dwuigłowe przeszycia.

GenialnyZolw

Posty: 22

 
Dobrze zrobiony roll up, albo jakiś inny banner to nie taka łatwa sprawa. Już dużo moich kontrahentów to zadanie na nieszczęście przerosło;/ Nieraz trzeba się naszukać dobrego producenta, ale myślę, iż należałoby, bo w przeciwnym razie jedynie się człowiek denerwuje na brak profesjonalizmu po drugiej stronie.

usek

Posty: 37

 
O, właśnie takiego wątku szukałem:) Hehe, też się chętnie dowiem kto tutaj w Polsce dobrze projektuje takie gadżety. Też często zamawiam flagi itp., zwłaszcza beachflag i różnie bywa z jakością. Chętnie bym znalazł firmę, u której mógłbym regularnie zamawiać bez strachu, iż będzie lipa.

GGregbard

Posty: 27

 
Niezmiernie przepiękne flagi, o naprawdę sporych rozmiarach nabyłem ostatnio od ludzi z http://www.graffiti-print.pl. Mogę szczerze polecić ich asortyment. Z tego co wiem, mają jeszcze w ofercie bannery, koszulki, a nawet fachowe koszulki z lycry do wind i katesurfingu, zarówno propozycja dość ciekawa:) Wracając do flagi i ich jakości, to niezwykle dbają o jakość wydruku, kolory są niezwykle żywe. Można sobie przejrzeć różne ich modele na fotkach ze strony.

56_@qwer

Posty: 27