Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Koszulki z nadrukiem Rudnik

Koszulki z nadrukiem Rudnik

W jakiej technologii i gdzie najlepiej wykonać zamówienie na koszulki z nadrukiem? Chciałbym też, aby firma pomogła mi dobrać grafiki.

Jamrozyy

Posty: 17

 
Ja mam w garderobie same koszulki z nadrukiem. Jak masz odrobinę wyobraźni to będziesz wiedział, jak ten potencjał wykorzystać :)

bezi2

Posty: 37

 
Mam koszulkę naśladującą garnitur i kilka z tekstami na podryw. Dziewczyny się z nich śmieją i dobrze, bo przynajmniej mam zainteresowanie. Jak dbasz zgodnie z zalecaniami o materiał to raczej się nie spiorą. Jedną koszulkę mam już ponad pół roku. Zero zniszczeń.

Freakster89

Posty: 30

 
Teraz robią te koszulki różną technologią, ale najtańszy będzie wydruk cyfrowy i ewentualnie sitodruk, jak większe zamówienie składasz.

Yuri20

Posty: 34

 
Męskie i damskie koszulki we wszystkich rozmiarach mają na www.naszewzory.pl. Skład 80% bawełny i 20% poliestru. Uwierz, ale lepszej na rynku oferty nie dostaniesz. Nie ma szans.

Nowe2014

Posty: 23

 
Ja nadruk wykorzystuję nie tylko na koszulkach, ale mam na kurtce ulubiony tekst, na bluzie, spodniach. No wszędzie po prostu :)

Teraz jest nieograniczony potencjał technologiczny.

czes212

Posty: 20

 
Najlepsze szwy, zero wad technicznych w koszulkach i super grafiki prezentują na www.naszewzory.pl. Polecam, bo noszę na co dzień ich produkty i wysoko sobie cenię współpracę ;)

Jozefek

Posty: 24

 
Jak chcesz to możesz sam zrobić, ale to ci drożej wyjdzie. Potrzebujesz własnej koszulki oraz folii flex. Ja mam obrazek na kurtce :)

Nanotech2

Posty: 19

 
W www.naszewzory.pl kupiłem zestaw 14 koszulek i za jedną sztukę wyszło niecałe 26 złotych. Śmieszna cena uwzględniając robociznę, wymyślenie wzoru, itp. Rozdałem je na spotkaniu licealnym :)

maarcusKing

Posty: 25

 
Najlepsza opcja reklamowa te koszulki z nadrukiem, bo na luzie dasz pracownikom i podarujesz klientom.

abbs

Posty: 21