Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tworzenie stron i sklepów internetowych

tworzenie stron i sklepów internetowych

Jeśli chodzi o tworzenie stronek www to możecie jakiś speców polecić? Kto mi nie odwali fuszerki...? ;) Strona nie musi być jakaś cudaczna, ale też nie chcę żeby wyglądała jak te witryny z początków internetu...;P

Black_Riot

Posty: 7

 
Przyzna się bez bicia, że dla mojej firmy jeszcze stronki nie zakładałem. Wiem, że w dzisiejszych czasach to norma, ale powiem, że mam tylu klientów, którzy do mnie docierają pocztą pantoflową, że jakoś nigdy nie potrzebowałem dodatkowej promocji.

Klarka34

Posty: 11

 
Moja stronka hula w necie już od lat i nie straciła nic na aktualności. Mam bardzo dobry, uniwersalny projekt, wydaje mi się, że się nie zestarzał. To mi akurat kumpel informatyk kiedyś zaprojektował.

ZetMichał

Posty: 10

 
Jak sobie przeglądam internet to niektóre strony są naprawdę źle zaprojektowane. Najbardziej mnie wkurzają te z milionem różnych aplikacji i ogólnie bajerów. Włączam stronkę a tu mi jakiś szum fal w tle zaczyna grać albo muzyczka prosto z wiejskiego festynu...masakra.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Ja stronę to mam tylko nie wiem w jaki sposób ją odpowiednio rozreklamować. Moja strona to jest takie widmo, które sobie w necie wisi, ale właściwie w ogóle nie żyje. Z tym jest problem.

Accoun44

Posty: 22

 
Bardzo dobrze mi działa witryna firmowa zaprojektowana i wdrożona przez Drużynę A ze strony druzynaa.pl. Myślę, że porównując ich ceny z tym co biorą inne agencje to nie wygląda to źle. Zwłaszcza że tu można liczyć na dożywotnią gwarancję, kontakt telefoniczny praktycznie non stop i pomocną obsługę. Warto sobie na ich portalu sprawdzić realizacje jakie zrobili to będzie wiadomo o jakim poziomie mówię.

xacax

Posty: 14

 
Warto sobie zrobić gruntowny research, zanim się skorzysta z jakiejś oferty. Jest z czego wybierać, więc warto na spokojnie przeanalizować, zamiast zamawiać na hura, spontanicznie.

pawel253

Posty: 15

 
Teraz tych agencji interaktywnych, które robią i prowadzą strony jest jak drzew w lesie. Tylko faktycznie, im większy wybór tym niekoniecznie łatwo jest trafić na dobrą jakość.

Eliktek

Posty: 18

 
Nie znam się, to się wypowiem ;) Parę lat temu firma z Warszawy mi robiła stronkę, ale teraz to sobie ich nazwy już nie odgrzebię...w miarę okej zrobili, w sumie dość szybko.

Elros

Posty: 22

 
Sam jestem ciekaw ile będzie kosztowało stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. To jest kwestia kilkuset złotych bardziej, czy może kilku tysi?

bezi2

Posty: 37