Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jaką mi drukarnię polecicie ?

Jaką mi drukarnię polecicie ?

Witam.

Poszukuję drukarni w Warszawie, jaka specjalizuje się w drukowaniu hurtowym. Potrzebuję wydrukować blisko 5 tysięcy dyplomów według wzoru i poszukuję firmy, jaka wydrukuje to tanio na papierze offsetowym.

Dzięki za wszelkie polecenia i pozdrawiam.

Leodewinek

Posty: 36

 
Witam Cię również serdecznie :) i chciałabym ci pomóc, natomiast nie mam doświadczenia z drukowaniem czegokolwiek, albowiem w sumie to co muszę drukować to albo w domku, albo na uczelni a tam to są raczej małe ilości, tyle że często ;) Ja na twoim miejscu bym szukała w sumie w necie i wysyłała maile do tych drukarni z zapytaniem ofertowym z twojej strony. W końcu chyba im większe zlecenie tym lepiej dla nich, albowiem więcej kasy, więc o ile mają czas to pewno i wszystko wezmą xD

Jasiaczek

Posty: 26

 
Hej, dobrze trafiłeś, bowiem kilka dni temu właśnie wydałem zlecenie na wydruk rolkowy na kilka tysięcy rolek tych tutaj www.samindruk.com.pl jestem dobrej myśli, bowiem polecał mi ich mój kolega, który mówił, iż korzysta z ich usług już od roku i średnio co dwa miesiące ma jakieś zlecenie. Wszystko idzie mu gładko a drukarnia dotrzymuje wszystkich terminów. Widać, iż to fachowa firma, mają wszystkie certifikáty i mnóstwo koniecznych maszyn. Weź do nich napisz, bowiem wydaje mi się, iż twoje zlecenie też leży w ich kompetencji.

krokodylowy1

Posty: 23

 
Cześć!! Ja jestem za tym żebyś uderzył może w necie poszukać... w sensie, żeby napisać do ludzi, czy popytać może znajomych. Nie wiem w sumie czy taka zwykła drukarnia jest w stanie ci to szybko wydrukować, bowiem raczej to zajęło by niezmiernie długo. To raczej jakaś porządna maszyneria się za to zabiera. Nie wiem dokładnie gdzie Cię przekierować więc chyba po prostu zaproponuję Tobie szukania i jeszcze raz szukanie ;) a potem jak znajdziesz to dzwonienie i dowiadywanie się. Pozdrawiam serdecznie!!

piehoot

Posty: 32

 
Cześć, w Wawie masz drukarnię Samindruk o ile mnie pamięć nie myli, to jest na ulicy Bzowej, oni się specjalizują właśnie w wydruku dużo egzemplarzy i mają dzisiejsze maszyny z tego co słyszałem. Ja generalnie miałem do wydrukowania takie podziękowania dla pracowników i ich rodzin za zaangażowanie i tego typu sprawy i było tego lekko ponad 200 i kolejnego dnia już od zlożenia pełnego zamówienia już mnie poinformowano, że jest gotowe. Wygladało to profesjonalnie i wszystkie proporcje zostały zachowane.

Grażyneczk223

Posty: 26