Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tablice reklamowe

tablice reklamowe

Hej, witam! Poszukuję agencji reklamowej, która zajęłaby się przygotowaniem dla mojej firmy kompleksowej kampanii reklamowej w oparciu o reklamę outdoor. Chodziłoby mi o zagospodarowanie dużych miejskich ścian, czyli bez konieczności stawiania nowych konstrukcji!

matek562

Posty: 3

 
Czasami to jest spory problem z pozyskaniem gruntu pod reklamę. Raz to miałem z tym przygody i niestety nie udało się dostać zezwolenia i musiałem szukać innego, dużo gorszego miejsca.

Klarkaa4

Posty: 22

 
Warto się skontaktować z agencją Expansa ze strony expansa.pl. Oni takie reklamy na pojazdach, w tym na komunikacji miejskiej to robią już od lat. Sam jak tylko chcę z taką kampanią ruszyć to zawsze od nich uderzam. Mają wysoką jakość reklam, świetnie się prezentują na pojazdach, z tego co wiem to nie ograniczają się tylko do Poznania, ale takie reklamy montują w całej Polsce

Black_Riot

Posty: 9

 
U siebie to dość szybko zauważyłem pozytywny wpływ reklamy zewnętrznej. Praktycznie z dnia na dzień telefony zaczęły dzwonić z coraz większym natężeniem. Powiem szczerze, że aż takiego efektu się nie spodziewałem.

lalusiński

Posty: 8

 
Najważniejszy i tak jest sam pomysł na reklamę. Jeśli jest dobry pomysł, jakiś kreatywny i niebanalny to już kwestia ustawienia i wykupienia tablic, czy billboardów schodzi na drugi plan.

Acclaim

Posty: 8

 
Ostatnio się dowiadywałem w jednej agencji jak wygląda cenowo reklama na pojazdach typu – tramwaj/autobus i ponoć jest to jedna z tańszych form promocji jakie istnieją. Nawet 10 % kosztów reklamy billboardowej...kolosalna różnica.

StaryChemik

Posty: 11

 
Z tego co się orientowałem to billboardy zwłaszcza w tych większych miastach to potrafią słono kosztować. Nie dziwi mnie że zazwyczaj na tych słupach to się reklamują tylko największe firmy z gigantycznym budżetem.

treqwblaa

Posty: 20

 
Jeszcze takiej reklamy nie montowałem nigdy, ale może w przyszłości jest to jakaś alternatywa. Póki co to głównie na tablice, neony, reklamę podświetlaną stawiam.

GGregbard

Posty: 8

 
Można całkiem sporo dobrze prowadzonych agencji reklamowych znaleźć, które kompleksowo zajmują się opracowywaniem reklamy outdoorowej. Kiedyś jak ja startowałem jako menadżer to nie było aż tylu możliwości i trzeba było sobie jakoś radzić.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ktoś wie ile kosztuje wynajęcie billboardu na tydzień w takim mieście jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań....? No i druga rzecz, jak to wychodzi cenowo jeśli billboard stoi poza miastem np. przy jakiejś głównej drodze krajowej?

E-GOista

Posty: 12