Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Roznoszenie ulotek w Warszawie, gdzie ?

Roznoszenie ulotek w Warszawie, gdzie ?

Korzystał ktoś z was z ulotek? Myślicie, iż to dobra opcja, jeśli chodzi o promocję swojej oferty? Mam stronkę, prowadzę też swojego fanpejdża, lecz myślę, czy by nie ruszyć z ulotkami w miasto:)

Możecie kogoś polecić, kto się takim kolportażem zajmie?

Alasek3

Posty: 22

 
Jakiś czas temu zlecałem też ulotki i powiem, iż wyszło to całkiem spoko. Widać większe zainteresowanie klientów. Pożądane byłoby zbadać sobie firmę roznoszenieulotekwarszawa.pl. Terminowa ekipa, nie lecą w kulki, tylko robią swoje. Póki co tylko raz zlecałem im taką akcję ulotkową, natomiast myślę nad kolejną, bowiem nie jest to duża inwestycja, a efekty są zauważalne. Moim zdaniem dobra rzecz dla każdej firmy, mniejszej czy większej.

ZoZo333

Posty: 31

 
No witam serdecznie.

Mam na koncie już dużo kampanii z ulotkami i zawsze wszystko było zrobione niezwykle porządnie. Z kilkoma ekipa współpracowałem, lecz najlepiej korzystało mi się z usług roznoszenieulotekwarszawa.pl. Zrobili mi kampanie na terenie całego województwa, także dość większe zlecenie i podołali. Terminowo, rzetelnie, dotarli do konkretnej grupy docelowej.

Polecam.

treqwblaa

Posty: 20

 
Co do ulotek to ja tam jestem pozytywnie zaskoczony. Niby drobne karteczki, nie żadne olbrzymie billboardy, natomiast swoją robotę robią, jeśli chodzi o reklamę. Dobrze mi się korzystało z usług serwisu roznoszenieulotekwarszawa.pl i moim zdaniem należałoby ich zbadać. Szybko, konkretnie, porządny kontakt, mili ludzie.

Fifeczek2

Posty: 28

 
Ja prowadzę nieduży biznes w branży budowlanej i całkiem niedawno zlecałem kolportaż ulotek. Zamówiłem kilka tysięcy ulotek, rozeszły się sprawnie i już po tygodniu zaczęli do mnie dzwonić klienci ze zleceniami. Polecam ekipę z http://roznoszenieulotekwarszawa.pl. Porządni ludzie, szybko rozdali cały materiał, zrobili mi sprawozdanie z całej pracy, wszystko mam czarne na białym.

Gosienka54

Posty: 16