Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Bydgoszcz reklama

Bydgoszcz reklama

Interesuje mnie poligrafia reklamowa, praktycznie wszystko, poczynając od wizytówek, poprzez kalendarze, a kończąc na segregatorach i papierze firmowym. Skąd zamawiać?

Wygodniś22

Posty: 11

 
Na pewno znajdziesz sporo ofert tego typu. Teraz branża marketingowa jest bardzo dobrze rozwinięta, każdy chce się skutecznie i szybko wypromować. Moim zdaniem najlepsze wyniki daje reklama internetowa, w to warto inwestować szczególnie.

KOSHiii

Posty: 32

 
Hej. W przypadku druku wielkoformatowego to teraz jest wiele możliwości. Drukarnie robią prawdziwe cuda. Mam swoją drukarnię, która mi ogarnia takie rzeczy po znajomości ;-)

e0987

Posty: 11

 
Ooo...akurat szukam takich rzeczy jak specjalne reklamy pneumatyczne. Chodzi mi o taką bramę nadmuchiwaną z nadrukiem, którą można by postawić podczas koncertu w okolicach sceny.

Rimano

Posty: 27

 
Cześć. Podobnych rzeczy szukam ostatnio i już nawet parę stron sprawdziłem. Ogólnie można trafić na niezłe ceny, choć dla mnie to bardziej liczy się jakość. Co mi po niskiej cenie, jak reklama będzie mizerna?

Fstachu44

Posty: 28

 
Ja to ostatnio się otworzyłem dosyć mocno na marketing społecznościowy i efekty mnie zaskakują bardzo pozytywnie. Dzisiaj to już żadnych banerów ani billboardów nie trzeba mieć, wystarczy profil na FB i strona firmowa ;]

Kitas

Posty: 14

 
Jakiś czas temu zamawiałem słodycze reklamowe, ale przyszły tak niedobre, że ostatni raz coś takiego kupowałem. Serio. Miały to być klasyczne krówki, a były tak twarde, że mało sobie zębów nie połamałem. Dobrze, że zanim to puściłem do ludzi to przetestowałem na sobie ;P

Anonim

Posty: 17

 
Fajnie teraz w ogóle wygląda oferta jeśli chodzi o akcesoria reklamowe. Można wybierać spośród tysięcy różnych gadżetów. Mnie najbardziej się podobają reklamy na pendrive, bardzo praktyczne urządzenie, dobrze się sprawdza jako element promocji.

Kerty67

Posty: 16

 
Hej. Mnie się wydaje, że najlepszą opcją jeśli chodzi o reklamę na mieście to są podświetlane billboardy. Tylko, że wynajęcie takiego słupa w dobrym miejscu trochę jednak kosztuje. Samo przygotowanie druku to pikuś w porównaniu z tymi kosztami.

filemon66

Posty: 16

 
Co do poligrafii typowo reklamowej to wszystko można sobie zamówić online ze stronki bydgoszcz.sklepreklamowy.pl. Ja tutaj kupowałem plakaty jak startowałem w wyborach na radnego i mogę polecić tę firmę. Działają szybko, także nie musiałem czekać na realizację zamówienia w nieskończoność, jak to bywa w innych drukarniach.

esdoen1

Posty: 23