Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy znajdę w Warszawie firmę drukującą wizytówki ?

Czy znajdę w Warszawie firmę drukującą wizytówki ?

Umyśliłam sobie na swojej wizytówce druk wypukły. Wygląda po prostu genialnie, ujmuje za serce. Szukam drukarni, która taki projekt może dla mnie wykonać. Czekam na Wasze podpowiedzi i propozycje.

x-mord

Posty: 7

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Bardzo mi się podoba. Także polecam.

Pamooko

Posty: 11

 
Od niej się wszystko zaczyna. Należałoby więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich dużo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

GF6

Posty: 16

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, że to ceniona firma. Wobec tego też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest zwykły. Teraz są duże szanse i wobec tego jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

Grabow12

Posty: 13

 
Osobiście zamówiłem sobie wizytówkę z drukiem wypukłym. Spodobała mi się taka jedna i dlatego podjąłem taką decyzję. Mój projekt jest nieco inny, ale ten druk jest naprawdę procesjonalny. Warto w takie coś zainwestować parę złotych. Każdy, kto ma ją w ręku, ma ją nieco dłużej niż zwykłą, a o to właśnie chodzi.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Mnie również bardzo spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Świetna sprawa tak się zareklamować. Jeśli podejmę decyzję o zmianie swojej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

Pacothelllucia

Posty: 12

 
Dzisiaj furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

Grachamek34

Posty: 23

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Morchepl

Posty: 10

 
O druku wypukłym dużo słyszałem. Przekonałem się dopiero jednak jak to wygląda, gdy zamówiłem sobie w tej drukarni darmowe próbki. Jest ogromna różnica pomiędzy ogólnym wyglądem takiej wizytówki a tradycyjnej. Polecam każdej szanującej się firmie, która idzie do przodu.

sandra55

Posty: 12

 
Z tą drukarnią a dokładnie z ich drukiem wizytówek w Warszawie miałem kilkakrotnie do czynienia. Mogę firmę polecić, bowiem ich idee zawsze się w moim przypadku sprawdzały. Współpraca niezwykle miła, a jakość nie do podważenia. Polecam więc z zamkniętymi oczami.

malajka6

Posty: 9