Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

profesjonalny program suplementacji

profesjonalny program suplementacji

Cel na ten rok to schudnąć i już mi się trochę udało, ale na tym nie poprzestaję. Zaczęłam od biegania, a teraz chcę bardziej fachowo podejść do diety. Fajnie byłoby komuś powierzyć poprowadzenie mojej diety. Znacie dobrych trenerów personalnych, którzy się takimi rzeczami zajmują?

Kitas

Posty: 13

 
Mogę się pochwalić, że przez ostatnio pół roku zrzuciłam niecałe dwadzieścia kilo i znów czuję, że żyję ;)) Bardzo mi pomógł trener dietetyczny Łukasz Bodura (www.trener-dietetyczny.pl). Opracował specjalnie dla mnie program żywieniowy, który brał pod uwagę moje kulinarne upodobania, ale też mój budżet, który do dużych się nie zaliczał ;-) Polecam!!!

Klarka34

Posty: 20

 
Pewnie nie będzie problemu ze znalezieniem takiego speca od diety. Teraz ten rynek jest bardzo dobrze wyposażony. Ludzie zaczęli dbać o swoje zdrowie...te wszystkie alarmy, że Polskie społeczeństwo jest jednym z najgrubszych w Europie jednak robią swoje ;P

GF6

Posty: 16

 
Kiedyś chciałem trochę przybrać wagi, a teraz to już jednak muszę schudnąć, bo przybrałem aż za dużo :) To te domowe żywienie tak na mnie wpłynęło ;) Regularne posiłki, żonka, dzieci praca i kilogramy poszły w górę...

findme2

Posty: 24

 
Na pewno lepiej byłoby taką dietę ustalić z ekspertem...ja to jestem ciekawa ile taki program kosztuje:) W sumie może ktoś wie?

tutys00

Posty: 11

 
Najgorszy moim zdaniem jest ten cały rozbudowany rynek tabletek na odchudzanie. Młode dziewczyny często wierzą, że wystarczy wziąć tabletkę i nadwaga sama zniknie, a to zupełnie nie tak. ;/

webmisr

Posty: 37

 
Wiesz co, może popytam na siłowni ludzi. Tam ktoś powinien znać jakiegoś dobrego trenera personalnego, który takie programy żywieniowe ustala. Dam znać. Pozdro!

Loner56

Posty: 13

 
Moja koleżanka współpracowała z jakimś trenerem personalnym i powiem, że efekty były duże. Udało jej się zrzucić dobre 10 kilogramów, a przy tym nabrała takiej fajnej, zdrowej sylwetki...naprawdę wow!..

MiM

Posty: 34