Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy warto brać suplementy diety na masę mięśniową ?

Czy warto brać suplementy diety na masę mięśniową ?

Co byście poradzili trenującemu facetowi, który przecież musi się odpowiednio odżywiać w trakcie treningów na siłowni?

tatuś0001

Posty: 5

 
Aby zwiększyć masę mięśniową, musisz dostarczyć organizmowi kalorii, to podstawowa sprawa. Dopiero później można myśleć o składnikach uzupełniających. Takie rzeczy trzeba mądrze dozować.

Posty: 10

 
Soja może niektórym się źle kojarzyć, bo wegetarianie ją dość nachalnie promują, ale paradoksalnie jest bardzo istotna dla budowy masy mięśniowej. Zawiera sporo cennych składników mineralnych i witamin.

nemd

Posty: 37

 
W diecie korzystnej dla rozwoju masy mięśniowej poleca się m.in. ryby, które dostarczają kwasów tłuszczowych. Tak więc nie tylko suplementy, ale również zdrowe odżywianie!

Oct714

Posty: 9

 
Ze środkami na zwiększanie masy mięśniowej trzeba ostrożnie. Najlepiej najpierw odwiedzić lekarza, zbadać się i dzięki jego pomocy dobrać dietę.

Nan3k

Posty: 11

 
Na zwiększenie masy mięśniowej działa niezwykle sporo czynników. Znacząca jest dobrze dobrana dieta, odpowiednie suplementy. Wbrew pozorom właściwe odżywianie jest tak samo znaczące jak ćwiczenia.

Oct714

Posty: 11

 
Ważne, by unikać dilerów, którzy często koczują przed siłowniami (a czasami nawet w środku, jak prowadzący siłownię nie zadbają o bezpieczeństwo użytkowników) i próbują wcisnąć jakieś prochy na masę mięśniową.

cinto

Posty: 11

 
O, na przykład tutaj możesz znaleźć popularne i sprawdzone suplementy na masę mięśniową – http://terminatory.pl. Próbowałem i doceniłem.

Art3q

Posty: 6

 
Dobrym wyjściem jest porozmawiać z bardziej doświadczonymi ćwiczącymi, oni już parę rzeczy na pewno przetestowali i chętnie doradzą co brać w początkowych fazach ćwiczeń. Dobrym sposobem jest też zasięgnięcie informacji u trenerów, którzy pomagają w rozwoju masy mięśniowej.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Ludzie popełniają wiele błędów w komponowaniu własnej diety, jaka ma być pomocna przy rozwoju masy mięśniowej. Są niekonsekwentni, jedzą nieregularnie, przestają liczyć kalorie. To wszystko raczej nie pomaga w treningach.

Oct714

Posty: 3