Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

coś na potencje dla mężczyzn

coś na potencje dla mężczyzn

Witam. Od dłuższego czasu zawodzę w łóżku...choć żona mi nic nie mówi, czuję, że nie daję rady..Jestem zmęczony, bierny...Myślę nad zakupem jakiegoś suplementu, który doda mi powera. Gdzie takie kupić?

Fifeczek2

Posty: 10

 
Panie na pewno mają łatwiej o facetów, moim zdaniem przynajmniej. Ja to mam czasami duże problemy, żeby wszystko jak trzeba pobudzić. A moja kobieta ma praktycznie z miejsca ochotę, pyk i jest gotowa. Zazdroszczę jej tego.

Chinczyk

Posty: 28

 
Czasami faktycznie brakuje entuzjazmu i nici z kochania. U mnie w małżeństwie to trochę się rutyna zaczyna wkradać, ale jeszcze jesteśmy dość młodzi, więc jakoś sobie radzimy z tym. Nie jest to jeszcze jakieś męczące.

radmil

Posty: 21

 
Doradzał nie będę, bo te co ostatnio brałem tablety to się niestety nie sprawdziły. Zero efektu, totalnie zero. Zamawiałem przez allegro, pierwszy raz w życiu...ech.

R1P

Posty: 11

 
Kiedyś wiem, że rekordy popularności biła viagra, nie wiem czy teraz się ją ciągle stosuje...Ja jeszcze nie korzystałem z takich preparatów, ale coś czuję, że za niedługo sam się za czymś takim będę rozglądał. Hej!

Morchepl

Posty: 10

 
Wiem, że można znaleźć dobre środki oparte na naturalnych składnikach, takie przynajmniej nie trują, nie mają szkodliwej chemii w sobie, ale skąd je zamawiać to nie mam pojęcia.

agapod17

Posty: 17

 
Kiedyś czytałem artykuł o tym, że rozliczne zioła dobrze działają na potencję. Warto sobie poczytać na ten temat, można mieć za friko środek na potencję, wystarczy narwać sobie ziółek :P

eGall

Posty: 11

 
Miałem kiedyś coś takiego, brałem na pół godziny przed seksem i w sumie nieźle działało, ale zacząłem mieć później jakieś wypryski, ogólnie zmiany skórne i przestałem tego używać. Generalnie tabletki nie były z pewnego źródła, ale za to tanie dlatego się skusiłem ;P

Himer56

Posty: 15