Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skuteczne suplementy diety

Skuteczne suplementy diety

Lekarz mi zalecił, że muszę schudnąć, bo inaczej może być krucho z moim zdrowiem. Teraz mam dylemat, bo nie wiem na jaką dietę się zdecydować. Prosiłabym osoby doświadczone w kwestii odchudzania o opinie!

Tenesy90

Posty: 12

 
Kiedyś byłam na diecie warzywnej, później na diecie białkowej, później na jeszcze jakiejś orientalnej...ale to wszystko przynosiło tylko chwilowe efekty niestety;/ Dałam sobie z tym całym odchudzaniem spokój.

korasek

Posty: 20

 
Ja to raczej prowadzę siedzący tryb życia. Mam problemy z kręgosłupem, więc nawet jeśli bym chciała się zabrać za jakiś sport to nie dam rady dłużej niż 10 minut...a skutek tego taki, że tyję z roku na rok;((

Dervyl

Posty: 15

 
Trzeba pamiętać, że nie ma dróg na skróty. Żeby schudnąć naprawdę i na stałe, to trzeba się przygotować na sporo wyrzeczeń. Ja pamiętam jak nie mogłam się opanować, żeby nie podjadać, ale się zaparłam i dałam radę. Cały czas przed oczami miałam cel – ładna sylwetka i zdrowe ciało.

looque23

Posty: 27

 
Zaczęłam od kilku miesięcy chodzić na nordic walking z koleżanką i w sumie jem jak dotychczas, a trochę udało mi się zrzucić. To znaczy może co do kilogramów to są mniej więcej na tym samym poziomie, ale w pasie mi spadło o kilka centymetrów.

Qumer45

Posty: 18

 
Paradoksem w odchudzaniu jest fakt, że żeby organizm mógł kalorie skutecznie spalać, sam potrzebuje do tego energii. Więc głodówka to żadne rozwiązanie. Na pewno trzeba tutaj podejść z głową i najlepiej się skonsultować z dietetykiem.

szarky

Posty: 14

 
Witam drogie panie, ekspertem nie jestem w temacie, bo sama to mam lekką niedowagę :P I mam odwrotny problem – ja chcę przytyć! ;-))

ZetMichał

Posty: 23

 
Miałam ostatnio miłą pogawędkę z panią dietetyk i mi ustaliła co jeść, a czego unikać, żeby zadbać o zdrowie, ale też o figurę. Jestem zadowolona i polecam taką konsultację każdej kobiecie! Każda z nas ma inny organizm i inne potrzeby żywieniowe, warto je poznać.

berry1

Posty: 14

 
Wszystko się rozbija o tę przemianę materii. Moja kuzynka może jeść za dwóch, a jest chuda jak szkapa! To jest niesprawiedliwe, bo ja zjem kilka batoników i już widzę na wadzę, że mi przybyło!;/

Chrabonss

Posty: 21