Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Co polecicie na rzeźbę mięśni, prohormony ?

Co polecicie na rzeźbę mięśni, prohormony ?

Krótko i na temat, nie interesuje mnie opinia o pro hormonach, chcę znaleźć sklep online z dobrą ofertą ze względu na jakość. Dobrze byłoby gdyby się specjalizowali w sprzedaży takich środków, znali na rzeczy, nie wciskali syfu jakiegoś? Dzięki wielkie.

asczas34

Posty: 8

 
A ja nigdy nie miałem problemów z jakimiś trefnymi pro hormonami. Zawsze kupuję w sklepie online, albowiem jest różnica w cenie pomiędzy sklepem u mnie. Za wysyłkę nie płacę, albowiem jak kupuję to dobijam do kwoty, gdzie kurier jest za free

miko_poz

Posty: 12

 
Spróbowałem i już raczej nie będę skłaniał się ku pro hormonom, to co proponuje się nam w sklepie to świństwo. Jak miałbym podjąć temat to już wolałbym z grubej rury saa, a nie bawić się w ładne opakowania itd.

sgm56

Posty: 11

 
U mnie się sprawdziły więc mogę konkretnie powiedzieć, iż pro hormony działają, niemniej jednak na pewno muszą być z dobrego źródła. Wówczas jest faktycznie ok.

Acclaim

Posty: 5

 
Jak szukacie dobrego miejsca to polecam ich https://eprohormony.pl – duży wybór, mega wybór pro hormonów, sklep z bardzo atrakcyjną ofertą cenową.

Miluśkooo2

Posty: 16

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Ale kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A ogólnie tak są skuteczne, ale jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

zyciowy5

Posty: 7

 
Dobre stężenie testosteronu faktycznie daje kopa. Niemniej jednak produkt musi być też dobry, nie można liczyć na te tanie podróbki prohormonów. Skorzystałem z oferty tego sklepu kumpel mi polecił. Nie miałem przekonania, albowiem go uprzednio nie znałem, lecz jest ok, tak że jak coś to bez obaw można się tu zaopatrywać.

Modniś

Posty: 20

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można znaleźć ich ofertę, ale warto sobie wcześniej o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na wyborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

namok

Posty: 8

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) ale po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział że są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do którego trzeba się jednak przełamać i odszukać czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Spróbowałem i już raczej nie będę skłaniał się ku pro hormonom, to co proponuje się nam w sklepie to świństwo. Jak miałbym podjąć temat to już wolałbym z grubej rury saa, a nie bawić się w przepiękne opakowania itd.

AliMER

Posty: 13