Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

coś na potencje dla mężczyzn

coś na potencje dla mężczyzn

Kiedyś to byłem tak nabuzowany przed jakimiś łóżkowymi akcjami, że pewnie dobrze by mi brom zrobił ;P a dziś sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Jestem ospały, zmęczony, nie mam za bardzo siły i mocy na jakieś bara bara...a moja dziewczyna wręcz przeciwnie. Jak z tym walczyć? Są jakieś ćwiczenia, jakieś dobre suplementy diety...? Przetestuję wszystko!

Laleczk23

Posty: 14

 
Na pewno na udany sex to trzeba pracować. Nic się nie dzieje od razu, od pstryknięcia palcami. Trzeba się poznać z partnerką, dowiedzieć o sobie jak najwięcej, dużo rozmawiać to jest moim zdaniem klucz, żeby było fajnie w łóżku, a nie topornie ;)

Gugu45

Posty: 30

 
Miałem swego czasu duże problemy, żeby być w pełni mocy podczas nocnych igraszek z moją partnerką i nie wiedziałem o co kaman...Trochę poczytałem i wyszło, że chyba po prostu praca mnie wykańczała, za mało spałem, nawet po 4 godziny na dobę...a sen to najlepsza regeneracja dla ciała i psychiki. Trochę nad tym trybem życia zapanowałem i od razu ruszyło też w sprawach łóżkowych.

lkojo

Posty: 15

 
W sumie dość krótko ale biorę takie tabletki na potencję...trochę się wstydziłem kupować, ale już naprawdę do niczego się nie nadawałem w łóżku, więc co miałem do stracenia? Poszperałem w necie i dobre opinie miał preparat Erotine (www.erotine.pl), więc kupiłem ten. Dwie tabletki w paczce, w opcji dla panów, ale też pań. Skład naturalny, ziołowy. To tak w skrócie. Na mnie działa, czuję dużą różnicę, w końcu nasz seks z partnerką trwa zdecydowanie dłużej...;-)

Eerbis

Posty: 30

 
Witaj. Sam jakiś czas temu szukałem dobrego wspomagacza, ale jakoś nie mogłem na nic ciekawego trafić. A wolałbym jednak, żeby to była rzecz przetestowana i pewna.

Proszek5

Posty: 18

 
Ech...ja to chwilowo jestem bez dziewczyny, więc dla mnie temat trochę obcy ;P ale liczę, że jeszcze do końca roku karta się odwróci i kogoś sobie przygrucham, żeby w walentynki sam nie siedzieć ;PP

1nf1n1ty

Posty: 21

 
Kiedyś szukałem informacji o takich substancjach, które pomagają zwiększyć libido i powiem, że trochę tego jest w obiegu, warto sobie poczytać, dużo informacji na ten temat jest w necie.

R1P

Posty: 15

 
Moim zdaniem seks jest przereklamowany:P Za dużo go wszędzie...już nawet widziałem na billboardach z reklamami firm hydraulicznych pół nagie kobiety:P Przesada.

Acclaim

Posty: 17

 
Zdrowa dieta na pewno się przekłada na lepszą aktywność seksualną. Jak się nie dba o zdrowie, to później mogą być problemy w łóżku. Jakby nie patrzeć, seks to porządny wysiłek fizyczny, tętno potrafi dotrzeć nawet do 180 uderzeń na minutę...;->

Siermtee45

Posty: 27

 
Co włączę telewizję to reklamują jakieś magiczne super tabletki na potencję. Ciekaw jestem ile z tego co tak promują rzeczywiście działa...

Acclaim

Posty: 11