Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tani Sklep z odżywkami

Tani Sklep z odżywkami

Witam, powoli zbliżają się wakacje, a ja mam mniej więcej 10 kg nadwagi. W tym roku chcę jechać na egzotyczne wakacje, ale przecież bez dobrego spalacza tłuszczu lub innych metod się nie obejdzie. Szukam zatem sklepów i sposobów na bardzo szybką utratę zbędnych kilogramów. Będzie miło, jeżeli dacie mi namiar na dobre produkty odchudzające w Częstochowie.

wisła1905

Posty: 5

 
Obowiązkowo bierz kreatynę. Na 3 miesięcznym cyklu 4 kg mięśni zrobiłem i to teraz pompa trzyma.

MaszMnie23

Posty: 12

 
Po ośmiu godzinach pracy chodziłem na siłkę jeszcze, ale bez boostera testosteronu bym nie dał rady, dlatego polecam dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

eror81

Posty: 38

 
Wiem, że w Częstochowie odżywki sprzedaje sklep fbb.pl. Na ich Facebooku dwa razy za udostępnienie posta wygrałem zestaw odżywek, głównie klasyczne białko. Praktycznie cyklicznie organizują różne konkursy i nie ma w tym żadnej ściemy.

Pamooko

Posty: 10

 
Bez białka to bym ogólnie nie przetrwał, więc od niego zacznij. Na 100% działają też witaminy, aminokwasy i kreatyna. Jeżeli masz duży brzuch to lepiej z kreatyną uważaj.

TomekK

Posty: 4

 
Wiem z doświadczenia, że nie warto patrzeć do końca na normy dawkowania podawane przez producenta. Jeżeli suplement na ciebie, np. nie działa na początku to rozważ delikatne zwiększanie dawki codziennie, oczywiście wszystko z umiarem. Pozdrawiam.

Maciuss

Posty: 23

 
Uważaj tylko na chemiczne przedtreningówki, bo mogą zaszkodzić w trakcie treningu. Lepiej się wspierać czymś naturalnym, chociażby kapsułkami zielona herbata i kompleksami multiwitaminowymi.

Marioleczka

Posty: 6

 
Zainwestuj i to obowiązkowo w regeneratory stawów i nie żałuj kasy. Uratują cię przed wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami, szczególnie po źle przeprowadzonej rozgrzewce.

Ichigo

Posty: 12