Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Alergia - indyjskie suplementy

Alergia - indyjskie suplementy

Zbliża się sesja i mam do was pytanie odnośnie suplementacji, mającej rzekomo wpływ na poprawę koncentracji, zapamiętywanie.

Czy wiecie, jakie produkty działają i w którym sklepie warto je kupić?

Loner56

Posty: 13

 
Suplementy indyjskie są o tyle dobre, że nie tylko eliminują źródło schorzenia, ale podbijają pozytywną energię. Musisz najpierw poznać podstawy medycyny ajurwedyjskiej, aby zrozumieć skuteczność indyjskich preparatów.

Lekarze w Indiach dążą do przywrócenia sił witalnych pacjenta. Z tego co widzę po sklepach to http://www.indyjskie-recepty.com ściągają z legalnego źródła, dlatego polecam tam wykonanie pierwszego zakupu.

Pipek56

Posty: 23

 
Przeczytaj książkę „Zdrowie doskonałe”. Tam jest dobrze opisane indyjskie podejście do zdrowia. Ta książka to podobno bestseller w USA, dlatego warto polecić przy okazji.

Michalek23

Posty: 27

 
Zioła ajurwedyjskie mają w sobie prawdopodobnie najwięcej antyoksydantów i do tego nie wywołują skutków ubocznych, jeżeli wykorzystujesz je zgodnie z przeznaczeniem. Oryginalne mieszanki na sto procent kupisz w tym sklepie -http://www.indyjskie-recepty.com.

Japoniecek

Posty: 26

 
Zastanów się dobrze, z jakiego formatu suplementacji skorzystasz. Na rynku jest sporo tabletek, syropów, produktów sypkich. Ja bym ufał najbardziej ziołom.

Lalecz45

Posty: 16

 
Z tego co wiem, w indyjskich suplementach jest ogrom antyoksydantów. Takie preparaty, jak charak czy neem wspomagają zdolność organizmu do zapobiegania reakcjom wolno-rodnikowym, czyli chronią przed nowotworami.

ktośśś3

Posty: 26

 
Naturalne preparaty indyjskie nic nie dadzą, jeżeli nie zrównoważysz swojego życia. W Indiach mnóstwo ludzi dba o dietę, ograniczenie stresu, aktywność fizyczną. Tam praktycznie każdy ćwiczy Jogę. To mnie zaskoczyło, jak tam byłem. Oni do zdrowia podchodzą holistycznie, a nie punktowo tak jak my.

iravau

Posty: 21

 
Receptury ajurwedyjskie, tak jak podejście do leczenia na podstawie tej filozofii zostało już dawno potwierdzone przez WHO, dlatego nie rozumiem sceptycyzmu przed używaniem suplementów, czy ziół. Od dawna natura leczyła człowieka.

Dlaczego ma teraz być inaczej?

himurashinta

Posty: 26

 
Według profesjonalnych testów medycznych ekstrakty indyjskie, które na sto procent wspierają organizm to długi pieprz (pomaga w walce z nowotworami), żeń-szeń (potencja), migdałecznik chebułowiec (sprawy wewnętrzne organizmu).

Leodewink

Posty: 26

 
Dyskusja o suplementach indyjskich jest bardzo ciekawa z kilku powodów. Według norm sprzedażowych to dalej suplementy i nie trzeba mieć recepty, żeby je kupić. Składniki aktywne w indyjskich suplementach są naprawdę potężne. Działają natychmiast. Niektórzy mówią, żeby ich nie nadużywać. Odkąd kupuję je przez http://www.indyjskie-recepty.com nie mam problemów ze snem, trawieniem i bólami głowy.

Bardzo uniwersalne właściwości mają, dlatego polecam.

Bezi22

Posty: 14