Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Cukrzyca Aloe Vera 

Cukrzyca Aloe Vera 

Moi drodzy, mam takie intymne pytanie trochę;P Potrzebuję czegoś na potencję, chodzi mi o sprawdzone suplementy, nie mające żadnych skutków ubocznych. Ktoś coś stosował?

SkinNer7

Posty: 13

 
Musiałbym pogadać z moją znajomą, bo ona choruje praktycznie na wszystko po trochu, a to cukrzyca, a to problemy ze stawami, a to otyłość...także ona to się zna na tych różnych suplementach bardzo dobrze.

MiDoRe

Posty: 24

 
Jak miała być zmiana pogody to mnie zawsze potężnie kręciło w stawach:P Zacząłem brać jakiś czas temu Green Lipped Mussel ze sklepu www.suplemencikowo.pl i problem znikł. Na stawy moim zdaniem nie ma lepszej opcji. Pozdrawiam.

czes212

Posty: 20

 
Nawet znalazłem ostatnio w necie taki sklep z różnorakimi para lekami, ale nie mam przekonania, czy to co oni tam reklamują jako – cud, miód faktycznie działa, a nie szkodzi. Lepiej skonsultować stosowanie takich rzeczy z lekarzem.

zobacz kasia

Posty: 31

 
Na cukrzycę to mój lekarz polecił mi Anedox i właśnie to sobie aplikuję. Znalazłem w fajnej cenie ten preparat na www.suplemencikowo.pl. W jednej tabletce jest ogromna dawka kwasu liponowego, który wzmacnia komórki nerwowe.

Raghveir

Posty: 35

 
Tak się składa, że biegam regularnie, nawet sto kilometrów tygodniowo, więc siłą rzeczy potrzebowałem czegoś na stawy. Dużo fajnych preparatów oferuje www.suplemencikowo.pl. Zwłaszcza Green Lipped Mussel wzmacnia kości i stawy. Wystarczy tylko jedna tabletka dziennie żeby poczuć efekty.

Buła

Posty: 32

 
Różne rzeczy już brałem w związku z tą moją cukrzycą, ale chyba najlepsze efekty daje Anedox od www.suplemencikowo.pl. Mogę łatwiej utrzymać bezpieczny poziom glukozy we krwi, poza tym czuję też poprawę, jeśli chodzi o takie podstawowe funkcje poznawcze.

visca

Posty: 28

 
Mnie to zwłaszcza podczas jesiennej pluchy brakuje suplementów na wzmocnienie. W taką pogodę to ja zawsze muszę mieć kater i rozwalone gardło...Żadna witamina C mi wtedy już nie pomaga niestety.

Zdrowko22

Posty: 15

 
Ja mam problem z migrenami. Chętnie bym kupił jakieś tabletki, które by wyeliminowały ten straszny ból, albo chociaż zmniejszyły jego intensywność i częstotliwość..

Modniś

Posty: 20