Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

suplementy diety antyoksydanty

suplementy diety antyoksydanty

Ktoś może stosuje jakieś preparaty profilaktyczne z witaminkami, minerałami i innymi pożytecznymi dla ciała składnikami? Jakie polecacie?

Klarka45

Posty: 11

 
Mnie zawsze rodzice mówili, żebym jadł cebulę bo tam jest dużo zdrowych składników...szkoda tylko, że cebula taka paskudna w smaku...blee

lunatyx

Posty: 19

 
Heh, mój brat to się zna na suplementach bo trenuje kulturystykę. On co chwila coś je, robi sobie jakieś drinki z proszku...z nim by trzeba pogadać na takie tematy ;P

grzes3345

Posty: 10

 
Ja to bym się do jakiegoś sanatorium wybrał, przydałoby się trochę zabiegów zażyć...Ponoć dobre sanatoria są w Kotlinie Kłodzkiej, tam gdzie parki zdrojowe, wody mineralne itd.

Proszek5

Posty: 18

 
Mnie to lekarz zalecił, żebym się zaczął trochę ruszać, dla mojego serca będzie to dobre. Myślę o nordic walking, bo to w sumie dużo nie trzeba – wystarczą kijki i kawałek chodnika, żeby sobie pomaszerować. A i tak mam park w pobliżu, więc warunki okej. Chyba się za to wezmę, faktycznie ruch na świeżym powietrzu to dobra profilaktyka, zwłaszcza dla sercowców.

vincek

Posty: 21

 
No tak, o zdrowie to mało kto dba...dopiero jak się coś zepsuje to człowiek nagle sobie uświadamia jak ważna jest dobra kondycja. Niestety.

Radeczek

Posty: 28