Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

suplementy diety antyoksydanty

suplementy diety antyoksydanty

Dzień dobry wam! Mam ostatnio dość spore problemy ze zmęczeniem. Dużo pracuję, do tego biegam, a młodzieniaszkiem już nie jestem:P Co można by sobie kupić do uzupełnienia diety, żeby tej energii na co dzień nie brakowało?

pzkpv

Posty: 18

 
Różnie to bywa z tymi suplementami, są lepsze i gorsze. Za te lepsze to już zazwyczaj trzeba też lepiej zapłacić. W każdym razie warto szukać tych ekologicznych, z naturalnych składników, one są skuteczniejsze i nie działają ubocznie.

mati

Posty: 31

 
Ech..ja tutaj polecaczem nie będę zbyt dobrym. Ze zdrowym stylem życia to mi nie po drodze. Już sama moja praca jest tak stresująca i wyczerpująca, że...a jak się do tego doda jeszcze jedzenie w biegu to wychodzi prosty rachunek...;)

webmisr

Posty: 37

 
Moja siostra pracuje w aptece to mogą się spytać, co tam warto teraz sobie uzupełniać. Prawda jest taka, że ludzie żyją za szybko, niezdrowo i faktycznie wypłukują sporo minerałów z organizmu, co się przekłada na złe samopoczucie i inne takie...

Laleczk34

Posty: 24

 
Ogólnie to polecam tran na odporność. Można sobie w miarę tanio kupić w tabletkach. Fakt, trochę śmierdzi rybą, ale skuteczne przynajmniej ;)

cirus

Posty: 20

 
Z tych suplementów, które miałem to najlepiej działały rzeczy ze strony www.intermedico.pl. Ogólnie to mają tutaj preparaty na lepsze trawienie, antyoksydanty, witaminy, minerały, dodające energii, różne. Wszystko bezpieczne, naturalne, sprawdzone.

Xalen

Posty: 32

 
Hello ;) też szukam informacji na ten temat! Ja to lubię różne nowinki jeśli chodzi o profilaktykę zdrowotną. Im się wcześniej zareaguje, tym później mniej bólu ;P

lange33

Posty: 13

 
Głównie to uzupełniam magnez, bo od tych energy drinków to mam na pewno duże niedobory ;)) A potrafię wypić litr takich napojów, do tego ze dwie kawki...a i tak po tym wszystkim spać mi się chce.

Nwaah22

Posty: 14