Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Uzupełnianie diety

Uzupełnianie diety

Zwracam się do was z serdecznym pytaniem – jakie suplementy diety dla sportowców polecacie? Proszę o info na temat sklepów z takimi produktami.

lkojo

Posty: 15

 
Podoba mi się blog na temat zdrowia i profilaktyki prowadzony na www.intermedico.pl. Jak chcesz się rzetelnych informacji dowiedzieć na temat suplementów to warto tutaj sobie poczytać. Czołem!

eserved

Posty: 20

 
Ja miałem taki problem, że ciągle chodziłem zmęczony praktycznie. W pracy byłem wypompowany, w domu to samo. Kawa, żadna dawka kofeiny nie pomagała...Dopiero suple od www.intermedico.pl przyniosły efekt, dlatego moim zdaniem warto tutaj poszukać. Mają szeroki wybór, a poza tym portal jest też cennym źródłem praktycznych porad w zakresie szeroko pojętej – profilaktyki, która jest zaniedbywana przez publiczną służbę zdrowia;/

Talgaczek2

Posty: 40

 
Zwłaszcza wczesną wiosną częściej choruję, właśnie z powodu przeziębienia itd. Wtedy pogoda jest dość zwodnicza. Kupiłem sobie na tę okoliczność suplementy na odporność w www.intermedico.pl. Skuteczność potwierdzam! :)) Już nie choruję co drugi miesiąc, tak jak to miało miejsce wcześniej.

Fifeczek2

Posty: 28

 
Akurat w przypadku profilaktyki w zakresie pielęgnacji skóry to mam jako takie rozeznanie. Używam kilku kremów, które mają za zadania zahamować starzenie się skóry i faktycznie efekty widać.

Miluśkooo2

Posty: 40

 
No nie podpowiem niczego niestety. Dla mnie najlepszym wsparciem jest poranna kawa i popołudniowy papieros:-) To jest moja multiwitamina :D

Snaco90

Posty: 22

 
No pojawiło się teraz tych różnych wspomagaczy w sprzedaży. Ja tam byłbym ostrożny. Naprawdę trzeba mieć jakieś sprawdzone źródło imho.

Klarka45

Posty: 32

 
Dobrze, że ludzie sobie zaczynają zdawać sprawę, z tego jak ważna jest profilaktyka. Coraz częściej chodzimy na spacery, rowery, dbamy o dietę i dzięki temu średnia wiek życia Polaków się wydłuża. Brawo dla nas :))

Monooooe

Posty: 20

 
Dobry dzień ! ;) Ja się powoli wdrażam w tematykę prozdrowotną, ale na razie o suplementach nie myślę. Zaczęłam od diety, od wyeliminowania potraw ciężkostrawnych, od dołączenia do diety wody mineralnej, błonnika i dużej porcji warzyw oraz owoców. Po miesiącu takiej diety widzę ogromne efekty. Polecam!

Saren77

Posty: 12

 
U mnie było tak, że szukałem czegoś dodającego energii, jako alternatywy dla kawy. Tak trafiłem na suplementy od www.intermedico.pl. Mają tutaj bardzo ciekawe preparaty dodające energii, które z drugiej strony są naturalne i zdrowe dla organizmu...czego nie można powiedzieć o tych wszystkich red bulach...

Nannnoo

Posty: 29