Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

działanie betaglukanu w jagodach acai

działanie betaglukanu w jagodach acai

Muszę się odchudzić i to już nie tylko kwestia poczucia estetyki, ale bardziej zdrowia. Jak się skutecznie odchudzić w stosunkowo krótkim czasie bez efektu jojo, ani innych efektów ubocznych?

@marcelko

Posty: 6

 
Warto się rozejrzeć za suplementami, które działają kompleksowo, czyli jednocześnie pomagają spalić tkankę, z drugiej strony oczyszczają organizm i wzmagają przemianę materii. Jest tego trochę w sprzedaży. Pozdrawiam

090913123

Posty: 9

 
Kiedyś wiem, że modna była dieta kapuściana, nie wiem czy ktoś to teraz w ogóle stosuje? Wiem, bo moja siostra na czymś takim jechała, efekt był, ale bardzo krótkotrwały niestety.

johncena67

Posty: 14

 
Sama walczę z otyłością od długich lat i nie wiedzę efektów. To znaczy są ale tylko na chwilę. Byłam już w życiu przynajmniej na kilku, jeśli nie kilkunastu dietach i zawsze spadek wagi był chwilowy, a potem klasyczny efekt jojo i powrót do starych wymiarów, często nawet z naddatkiem.

GenialnyZolw

Posty: 22

 
Sama się rozglądam za jakimiś sposobami na odchudzanie. Jakaś dieta, albo suplementy sama nie wiem co będzie lepsze. Tylko bylebym ćwiczyć nie musiała to najważniejsze :P

BigM92

Posty: 13

 
Każdy organizm jest inny, każdemu co innego pomoże na odchudzanie. Ja mogę mówić za siebie. Mi od miesiąca pomagają jagody Acai (zamówione ze strony – ultimateslimming.pl). One są lepsze niż te co w większości sklepów bo mają w składzie błonnik pokarmy i beta glukan, także lepiej oczyszczają organizm niż same jagody, które głównie odpowiadają za spalanie. Nie ma w tym proszku jakiś zapychaczy jak w innych produktach – 50 proc jagód i 50 proc błonnika, bez dodatków.

Tomaszek22

Posty: 22

 
Byłam jakiś czas temu u dietetyczki to mi opracowała specjalne menu na chudnięcie. Jestem po miesiącu stosowania tej diety i poszło 2,5 kilograma. Trochę mało, ale lepsze to niż nic. Zobaczymy jak będzie dalej. Będę informować!

miko_poz

Posty: 5

 
No tak, teraz w necie aż się roi od różnych preparatów na odchudzanie. Ja stosowałam przez pewien czas jagody Acai i one mi pomogły, chyba jako jedyne z tych wszystkich ogólnodostępnych suplementów, także czegoś takiego bym poszukała na Twoim miejscu.

ciopix

Posty: 19

 
Różne są diety do wyboru, wiem, że też wielu dziewczynom udaje się zrobić dobre wyniki dzięki różnym suplementom, ale ja poszłam w ćwiczenia, zaczęłam biegać i mi taka forma odchudzania najlepiej leży. Choć trzeba uważać na kolana, bo przy większej nadwadze mogą mocno ucierpieć na początku.

aBBs

Posty: 17

 
Nie wiem co Ci doradzić, jakoś nigdy nie zwracałam szczególnej uwagi na moją nadwagę. Mam te 10 kg nadwagi no i trudno, jakoś sobie z tym radzę. Mąż mówi, że kochanego ciała nigdy nie za wiele i ja mu wierzę ;>

GF6

Posty: 16