Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tanie odżywki

Tanie odżywki

Hejka. Czy godne zainteresowania są aminokwasy w proszku? Niedawno kolega zaproponował mi taki suplement, ale nie jestem jeszcze w stu procentach zdecydowany.

Dajcie znać :)

boysss12

Posty: 14

 
To ciekawy temat, więc postanowiłem się do niego odnieść. Sam stosuję zieloną kawę, więc nie wahaj się przed zakupem, jeśli Twoim celem jest choćby strata kilku kilogramów. W sumie zielona kawa dodatkowo wpływa na usuwanie toksyn z organizmu.

Żyjąc aktywnie z pomocą zielonej kawy jest zdecydowanie łatwiej schudnąć :)

agapod17

Posty: 17

 
Podjąłeś dość interesujący temat, bo powiększanie masy mięśniowej to priorytet bardzo wielu początkujących osób, które odwiedzają siłownię. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że przede wszystkim należy skupić się na jakości, bo kiepska masa to nic dobrego.

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Nie macie większych kłopotów niż to, jaka powinna być koszulka na siłownie? To wbrew pozorom banał, albowiem każdy zakłada taką, jaka mu pasuje. Lepiej skupcie się na tym, aby Wasze ćwiczenia były wykonywane prawidłowo, albowiem obserwując niektórych na siłowni można się załamać. Ludzie robią sobie krzywdę.

Pikusiński

Posty: 22

 
Osobiście korzystam z usług sklepu internetowego, w którym kupuję suplementy. Kilka dni temu zamówiłem odżywkę białkową tutaj: http://najlepszesuple.pl. Mogę ich pochwalić, bo przesyłkę na drugi dzień miałem już w domu i mogłem rozpoczynać cykl z dopracowaną do perfekcji dietą. Naprawdę szczerze polecam! :)

stanhold43

Posty: 12

 
Cześć wszystkim.

Jeśli chodzi o zieloną kawę, o którą pytasz to mogę Ci powiedzieć, że z jej pomocą można łatwo stracić kilka zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą faktu, iż wpływa ona pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej, które jest szybsze.

Acclaim

Posty: 11