Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Meizitang, oryginalny produkt

Meizitang, oryginalny produkt

Hej wszystkim.
Dużo pozytywów czytałam o Sibutramine 20 mg, ale nadal się waham. Może ktoś opisać działanie tego środka?

Będę niesamowicie wdzięczna.

aliobiom

Posty: 13

 
Cześć.

Widziałam, że sporo pozytywnych opinii zebrała Meridia. Muszę przyznać, że na mnie nie zadziałała tak, jak się tego spodziewałam. Zanotowałam niewielki spadek wagi, ale mam świadomość, że nie na wszystkich środek działa w identycznym stopniu.

Neo56

Posty: 18

 
Witajcie, tu Adrian.

Moja dziewczyna stosowała ostatnio Meizitang, niemniej jednak postanowiłem, że nie będę gorszy i także poprawię swoją sylwetkę i zmniejszę wagę. Połączyłem stosowanie tego środka z aktywnością fizyczną na siłowni, gdzie rzeczywiście wyciskałem siódme poty.

Skutek? Mniej o 5 kilogramów w miesiąc i lepsza sylwetka!

agapod17

Posty: 17

 
Witajcie, tu Adrian.

Moja dziewczyna stosowała ostatnio Meizitang, lecz postanowiłem, iż nie będę gorszy i także poprawię swoją sylwetkę i zmniejszę wagę. Połączyłem stosowanie tego środka z aktywnością fizyczną na siłowni, gdzie naprawdę wyciskałem siódme poty.

Skutek? Mniej o 5 kilogramów w miesiąc i lepsza sylwetka!

radmil

Posty: 21

 
Cześć. Brałam pod spostrzeżenie rzeczywiście ogrom artykułów, jakie mogłyby zagwarantować mi spadek wagi przy mocnej aktywności fizycznej. Cel udało się zrealizować.

Pragnę zaznaczyć, iż to w ogromnej mierze zasługa tego produktu: http://zielarka24.pl/pl/p/Meridia-.-Skuteczne-odchudzanie.-Schudnij-bez-kitu-8-12kg-w-miesiac.-/100, który mogę z pełną odpowiedzialnością polecić.

Bryzyt1

Posty: 24

 
Dzień dobry, nazywam się Monika.

Niedawno widziałam jak reklamowany był preparat Biomag odchudzanie i doszłam do wniosku, że nie zaszkodzi spróbować jego zastosowania. Jestem zbudowana wynikami, bo pierwsze dni przyniosły już wyraźny spadek wagi, a więc wręcz boję się, co będzie dalej.

pzkpv

Posty: 12

 
Dzień dobry.

Muszę pochwalić się, iż dwa miesiące temu zaczęłam stosować preparat Meridia. Byłam początkowo zszokowana, a później przyzwyczaiłam się, iż każdego dnia na mojej wadze wyświetlała się mniejsza liczba kilogramów.

Miesiąc zamknęłam z minus 8 kilogramami, faktycznie jestem w szoku.

Grażyneczk223

Posty: 21

 
Cześć, z tej strony Ania. Od trzech tygodni stosuję Sibutramine 20 mg i jestem w prawdziwym szoku, bowiem nawet w snach nie wyobrażałam sobie tak niezwykle skutecznego środka, który dostępny jest w Polsce całkiem legalnie. Zapłaciłam za niego coś w granicach 150 złotych i nie żałuję.

Robię przerwę i następną kurację, aż wrócę do wagi sprzed ciąży.

ciopix

Posty: 19

 
Cześć. Zapytałam niedawno kolegę, który jest trenerem na siłowni, co może mi pomóc w odchudzaniu. Odpowiedział, iż ćwiczenia i dodatkowo środek Meridia. Jak oceniacie taką propozycję kuracji? Zaznaczam, iż jestem absolutnym laikiem i mogłam uwierzyć w absolutną bzdurę, jeśli chodzi o ten środek, ale może faktycznie jest coś na rzeczy.

Zdzichu

Posty: 9