Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Preparaty na masę

Preparaty na masę

Hej ludzie, czy ktoś może korzystał z suplementacji Somatodrolem? Jak efekty? Dużo ludzi sobie chwali i się zastanawiam czy by sobie tego nie zamówić na testy.

miko_poz

Posty: 12

 
Niedawno sobie zamówiłem dietetyka, żeby mi plan żywienia na przyrost masy stworzył i powiem, że faktycznie jakieś tam efekty to dało, ale na kolana nie powala. ;/

Miluśkooo2

Posty: 11

 
Jakbym miał coś polecać na masę to może Somatodrol. U mnie fajnie zadziałało. Brałem to przez 3 miesiące i udało się ponad dziesięć kilogramów czystego mięśnia zdobyć. Więcej na temat suplementu jest na stronie http://preparat.eu. Unikalna formuła, przetestowana, bezpieczna dla zdrowia. Ja nie odczułem żadnych skutków ubocznych.

Olipet56

Posty: 13

 
Witam. Mam kilku znajomych na osiedlu, którzy poważnie urośli w ostatnim czasie. Ale oni to mają kasę na suplementy, bo co jak co, ale generalnie odżywki kosztują, a jak chce się efektu to trzeba je brać regularnie, a nie raz na ruski rok.

Kitas

Posty: 13

 
Ja ćwiczę dopiero od 3 tygodni także jeszcze w tematach suplementacji to się kiepsko orientuję. Moim jedynym suplementem, który jem co dzień jest twaróg ;) Białko w najczystszej postaci!

Lalaeczk23

Posty: 24

 
U mnie to standard jeśli chodzi o suple, czyli jadę na kreatywnie, BCCA i tego typu wynalazkach i nie narzekam. Szkoda tylko, że suple tyle kosztują. Na dłuższą metę trudno wyrobić finansowo. Najlepiej to byłoby wskoczyć na taki poziom, żeby pozyskać sponsora, ale to przede mną dopiero.

Snaco

Posty: 8