Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Meta Anabolon legalny METANABOL

Meta Anabolon legalny METANABOL

Słyszeliście coś o Meta Anabolonie, podobno jest to legalny METANABOL. Taka odżywka by mi się przydała, może znacie jakiś sklep, gdzie to mają i można poczytać coś więcej na jego temat. Ciekawa jaka jest cena.

małgoś45

Posty: 8

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, dużo też biegam. Ta kreatyna bardzo mi pomaga.

malajka6

Posty: 9

 
Każdy ma chwile słabości. I nie każdemu za pierwszym razem udaje się regularnie trenować itd. Ale bardzo dobrze jest od razu wspomagać organizm suplementami i odżywkami. Jak nie czujesz, że cię to męczy i widzisz efekty to wszystko się dobrze kręci. Powodzonka.

zoferek

Posty: 11

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, zarówno widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, natomiast dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, zarówno efekty są już widoczne.

Abyss

Posty: 12

 
Właśnie mam zamiar zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, że ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition dużo informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, że z nim mi się uda.

codePerformance

Posty: 11

 
Od kilku miesięcy zacząłem stosować 7 Nutrition HCL. Widzę wielką różnicę. Lepiej się czuję, mam więcej energii. Uprawiam mnóstwo sportów, lecz najwięcej czasu skupiam się na boksie. Polecam ten środek, to jest kreatyna, lecz dużo mocniejsza niż ta zwykła.

y-oo221

Posty: 10

 
Wiadomo, że chudzina nie nadrobi kanapkami, ale tak czy inaczej nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Później jednak zmieniają zdanie, ale są i tacy, co rezygnują.

Masssyn5

Posty: 15

 
Właśnie mam cel zacząć brać 7 Nutrition HCL. Skorzystam ze sklepu, który proponujecie na forum. Widzę, iż ceny mają całkiem do rzeczy, widziałem też jakieś promocje. Czytałem o nutrition wiele informacji i taką podjąłem decyzję. Mam nadzieję, iż z nim mi się uda.

@marcelko

Posty: 11

 
Koszulki idealne na siłownie można znaleźć na tej stronie http://najlepszesuple.pl/626-koszulki-idealne-na-silownie-.html. To bardzo dobrze wyposażony sklep. Mają wszystkie odżywki, suplementy i inne wspomagacze do treningów i pełno akcesoriów. W cenach jest dobrze, są też promocje. Jest w czym wybierać.

ciopix

Posty: 13

 
Witam, w tym sklepie zaopatruję się w tanie odżywki. Zaczęłam biegać i traktuję to bardzo poważnie. Dzięki takiej suplementacji podnoszę sobie poprzeczki. To pomaga, nie zawsze je się tak jak powinno.

Fifeczek2

Posty: 11