Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

siatki budowlane, znacie kogoś ?

siatki budowlane, znacie kogoś ?

Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani zakupem dużej ilości siatek dekarskich. Jeżeli znacie może jakąś ciekawą ofertę pod kątem cenowym, ale też jakości z góry bardzo dziękujemy za polecenie.

dabuchus56

Posty: 2

 
Ze względu na to, że w tej branży obracamy się od lat, można nam zaufać :) Pytasz o siatki dekarskie. My używamy tych https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkidekarskie-ochronne. Są gwarancją niesłychanie dobrej jakości, a co za tym idzie też trwałości, na której nam zależy. Bez najmniejszych dylematów można sięgnąć z oferty.

johncena67

Posty: 10

 
Tak wystarczy strumień wody, żeby je odświeżyć. Szef zakupił nam tego rodzaju siatki asekuracyjne i czytam właśnie o nich troszkę. Fajna sprawa, bowiem faktycznie można czuć się bezpieczniej na wysokości. Podobno łagodzą upadki nawet z 6 metrów :)

Marioleczka

Posty: 11

 
No dodatkowo można wybrać sobie wielkość oczek i grubość sznurka. Jak chcesz siatki zabezpieczające elewację, to też można wybrać tę większą grubość, bowiem siatka przyda ci się do czegoś innego. Ogólnie też używamy tych siatek, bowiem można zastosować je odpowiednio wszędzie, nawet do zabezpieczenia materiałów na placu budowy.

Modniś

Posty: 10

 
Siatki asekuracyjne to podstawa na każdej większej budowie. Kupiliśmy takie dwa lata temu, dlatego polecamy, bo jeśli chodzi o użytkowanie to gwarantują optymalne bezpieczeństwo. Ogólnie są niezniszczalne, ponieważ produkowane są z jakościowego polipropylenu.

Kitas

Posty: 12

 
Jak wam zależy na dobrej klasie siatek grodzących teren budowy, to zwróćcie uwagę na certyfikaty, bo naprawdę są ważne. Można spotkać na rynku jakieś podróby i wcale to nie są jakościowe polipropylenowe siatki.

Laleczk23

Posty: 11